Zobacz pojedynczy post
Stare 15-01-19, 18:39   #45
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Co wy o klimacie wiece jak od zamkniecia sezonowego macie minimalna styczność z gra. Altaron był tworzony w jakiejś konkretnej wizji, która się każdemu podobala. To co wam się nie podoba to wyexpione na warmodzie chary, z których jedynym który miał z tym styczność jestem ja(tak artezon dal mi się zrokowac, a ja nie odmowilem), wszystkie inne dawno przerosła gra na dużym lvlu albo byli na tyle madrzy żeby przestać grac; nieważne. Nie ma ekonomii? Bo nie ma ludzi, co poradzę, ludzie regularnie przychodza i odchodzą od altaronu, czasem wracając jeśli w miedzy czasie ktoś im nie wyzerowal konta(tak znam takie przypadki, nie bd wymienial), co możecie o tej ekonomii wiedzieć, zbieracie piorka i nikt ich od was nie kupuje czy co? problemem było 7k/100 pior? już tyle nie ma, benek poszedł. Przypomnijcie sobie poprzednia edycje i piorka po 15k/100, bo ja dalej to pamiętam, mimo ze byłem niewyexpiony jak exo i paczka dominando. Wam nie pasuje zaczynać z hlvlami, którzy sa i mogą w dowolnej chwili zalogowac i nie ważne jak glosno będziecie mowic ze to Konrad nie chce resetu (a nie chce, bo spedzilem tu mase czasu i w przeciwieństwie do was nie bawi mnie regularne wyexpianie się co edycje, gdyby mnie bawilo dawałbym się wam zabijac na sezonowym). Dlatego serwer sezonowy należy się wam jak psu buda, bo altaron ma cos dla każdego i przykro mi ze nie możecie sobie grac tak jakbyście chcieli.


ps
a może zrobcie swój serwer, skoro altaron robi taka garstka osob, to w taka masa jak chcecie grac zrobicie go x razy szybciej.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem