Zobacz pojedynczy post
Stare 26-01-19, 19:00   #9
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

@Sokoskiii ;
Napiszę to poważnie, nie będę Ciebie obrażać.

Po to jest ten temat by to zmienić, by każdy kto ma jakieś pomysły mógł je napisać.
Dla administracji będzie się liczył nasz feedback i to co napiszemy, a nie jak w temacie o spvp głupie wytykanie.
Więc zachowaj swoje spostrzeżenia dla siebie, bo nie są nam kurwa potrzebne.


Patrząc na to co kiedyś napisałem to -
Usunąłbym całkowicie wzmiankę o rekinołakach, sam mob jest świetny, resp również ale niech będzie on taki tylko do konkretnego levela, jest fajny dla 60-100lvli, nie musi być taki dla 150.

Górskie trolle - nie ma potrzeby nic zmieniać, jedyne co to zagęścić resp obok raindaru.

Byłem na upiorach solo kilka razy, duo z siocherem i tak jak wcześniej -
moja mana była gwałcona, ilość hp upiora (podczas bicia go solo) jest ogromna, no ale cóż, to chyba moja wina bo woj 1h i bije 300-400.
Ale nawet jeśli nie ubijam ich jakoś drastycznie wielu, to na 3 kółka jedyne co potrafiłem wynieść to sakwa 40k golda i biały materiał z ducha.
Zwiększyłbym tam drop z upiorów, nie widm, widma są świetnymi mobami tylko gwałcą manę xD.

Dopiszę na szybko, zredukowałbym wartość dodatkowej mocy którą mają w nocy upiory, naprawdę, 3 potrafią mnie tak ścisnąć, że spam wszystkiego co leczy i próba ucieczki zostają mi jeśli chce nadal coś tam robić czy zbierać dusze.

Upiorzyca - zmniejszyłbym moc jej potrójnego SD.
Ogólnie to na tego moba potrzebujemy czosnkowy amulet bo bez niego ssie po 700hp i się leczy szybciej jak bagienna hydra biega.
Samo jej sd to ponad 1500dmg które bije jak nuty 3x3 po 3 hity 500+,
dochodzi wspomiany wave z wysysania za ponad 600 oraz wave z mroku który też coś bije, chyba ponad 300, nie przyglądałem się wartości dmg tego wave bo staram się ją trapować i bić na skos.
Ofc. oprócz tego przyzywa wiecznego pokutnika.
Niestety nie mam dostępu do klasztoru nekromantów więc nic nie napiszę, ale może Venan, Adaś? Ktokolwiek kto tam expił by się wypowiedział, nawet na spvp, byli tam chyba zwiadowcy którzy bili z puginałów na krzakach, przydałaby się opinia na ten temat.
Ogólnie to z tego co pamiętam co było na teście to wybawca bił po 500 z łapy, 1k+ aoe i chyba miał wave równie silnego co aoe.

Pozostał jeszcze taki jeden fajny resp na niskim poziomie:
Orkowie nad konkwistadorami, idzie go strasznie szybko zamknąć, hajs który na nim robimy ledwo wystarcza by pokryć za potiony, a exp jest przeciętny, dużo lepszym zamiennikiem są właśnie trolle.
Zwiększyłbym drop z takich orków zabójców i przyśpieszył ogólnie resp mobów które tam występują, i tak są już problematyczni orkowi dowódcy którzy znikają i mają spore obrażenia, ale naprawdę, to co napisałem wystarczy :d.

Ktoś coś?
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem