Zobacz pojedynczy post
Stare 17-04-15, 16:11   #88
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Stary weź się ogarnij co? Walczysz nie wiadomo o co, samo sobie przeczysz przy okazji. .
Cytat:
To niech dadzą sępa tylko dla duchownych a kruka tylko dla nekromantów. Nie chcę używać kuszy która spowoduje tylko, że uderzę kilka bełtów więcej z autoattacku, a muszę wbić na nią 150 zręczności, chcę tak jak duchowny mieć w kuszy bonus do obrażeń.

I nie wzięliście pod uwagę tego, że duchowny zyskuje dmg na wszystkim kpiro+autoattacki, a nekromanty tylko te kilka bełtów z autoattacku.
Zauważ że duchowny też musi poświęcić swój czas na wbicie tych 150 zręczności, więc chcąc nie chcąc możesz te 10 poziomów pochodzić z sępem, a później przerzucić się na kruka DAJĄCEGO CI UPRAGNIONY BONUS DO OBRAŻEŃ MROKU
Cytat:
Tutaj chodzi o to, że wy zmierzacie do tego, że nekromanta bije i tak więcej. No na tym polega nekromanta ma bić dużo więcej, więc nie wiem dlaczego robicie aż takie problemy zmieniając na równe wymagania.
MY ROBIMY PROBLEMY? Stary ty masz problem z rozdwojeniem jaźni czy co? Przecież nie było mowy o zmianie wymagań przez nikogo, tylko ty o to się burzysz.
Cytat:
Ale on jest do równej amunicji i jest wolniejszy niż sęp. I proszę nie porównywać do obrażeń
Właśnie to daje kruk. Nie szybkość ataku a obrażenia zadawane przez niego (5% przy kpiro daje już sporo nekromancie na wysokim poziomie)

Ostatnio edytowane przez Shrime ; 17-04-15 o 16:13 Powód: literówki i drobne błędy
Shrime jest nieaktywny