Zobacz pojedynczy post
Stare 17-04-15, 15:57   #87
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Ty jesteś debilem, bo porównujesz obrażenia nekromanty do obrażeń duchownego. Więc powiedz mi jak ja kurwa chociaż o 1% mogę się zbliżyć do duchownego w leczeniu. NIE DA SIĘ kurwa rozumiesz? NIE DA SIĘ. Napisałem 5 sekund. Więc w tym czasie duchowny uderzy 2 kpira z których za każdym razem uderzy więcej o 6% i dostanie tak jak nekromanta dodatkowy bełt z podstawowego ataku. I chuj mnie to obchodzi ile obrażeń dodatkowych zada duchowny, bo on ma bić mniej, bije mniej, ale nie ma żadnych wskazań, że ja muszę więcej zapierdalać. Rozumiesz to??

@Cewix
Słuchaj, ktoś nakazuje używać orła duchownym?? Tak samo nekromanta może używać orła, który jest neutralny dla obu profesji. Ja osobiście grając duchownym biegałbym z sępem a nie z orłem. Piszesz, że kruk jest niewiele lepszy, to na chuj się kłócisz o to, żeby nie zmieniać? Ty przeczysz sam sobie, bo wiesz, że każdy nekromanta wybierze kruka. Ty się kłócisz tylko po to, by mieć czym się zająć, bo nie masz co robić.

A idąc waszym rozumowaniem, dlaczego nekromanta ma nie mieć tapen tawisa?? Przecież duchowny będzie i tak się więcej leczył??? I oddać możliwość leczenia innych runami leczenia i mocnego leczenia, bo duchowni i tak będą leczyć więcej.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy

Ostatnio edytowane przez CySiO ; 17-04-15 o 16:07
CySiO jest nieaktywny