Zobacz pojedynczy post
Stare 17-12-17, 11:35   #17
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

"Aktualizacja dotyczy w dużym zakresie również serwer n-pvp - zresztą zainteresowani o tym wiedzą nie od dziś."
"Sel'bo nie rzucił, Sel'bo ma dużo na głowie i nie ma ochoty robić sztucznego zamieszania."

Mi się to podoba.

"Tych kilka osób, które łącznie spowodowały kilkanaście omdleń (no bo w grze mamy właśnie omdlenia a nie śmierci jeśli jesteśmy dokładni) nie miały właściwie żadnego wpływu na stan serwera, choć skoro oni mają być kozłami ofiarnymi w waszych oczach i winowajcami zła - cytując: bardzo proszę."

Zliczyłeś fragi + wchodzenie na respa i robienie lurów?


"Co do reklamy - Kasti zrobił co do niego należy a o reszcie działań i ich skutkach jako gracz nie masz pojęcia ze względu na brak jakichkolwiek danych, także wysuwanie wniosków jest nie na miejscu."

>Wbił 14 poziom magiem (godzina gry od 0)
>Narzekał na to jaka społeczność tu jest (ganianie go po respach > skutek > ludzie nie wbijają widząc to kto tu gra)
>W trakcie reklamowania Altaronu reklamował też Orsh otsa z jakimiś rate'ami 99999

Nie wiem jakie były skutki jego pracy tutaj, pisząc ten post myślałem o tym że zrobił to za darmo bo nadal pamiętam filmik Hexenussa w którym zapraszał Kastiego.

Aczkolwiek z tego co ja widzę zrobił więcej szkód, bo na samym torgu byli ludzie którzy mówili, że altaron nie powinien się zniżać do poziomu Kastiego (jego akcje o pieniądze, wyzywanie widzów etc)

Gracz ma się domyślić co kasti zrobił dobrego?

Kurcze pióro, coś wywołało krytyczny błąd... Wesołych Świąt (ale rym xD)
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem