Zobacz pojedynczy post
Stare 08-10-17, 12:04   #18
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dejmonix Zobacz post
Jak zobaczyłem szopkę typu "siema nowe gracze" a potem wysysanie many, uhanie szeregowców, paraliżowanie 100+ lvl'ami na dwarfach chciałem napisać: "jak ja grałem w altarona to Wy na gówno mówiliście papu" ale widzę, że niektórzy starzy gracze mają taki ból dupy, że im gówno do głowy uderzyło.
https://imgur.com/kAVSTlt
Jak myślicie, że swoim strajkiem "zniszczymy serwer, nie damy grać nowym graczom" , tymi szopkami wymusicie swoje warunki na administracji to powiem wam tyle: jesteście idiotami, którym ciągle mało i tą samą bandą z poprzednich edycji, nauczeni, że profit+turbo exp musi być, a jak gdzieś nie ma to rozpętamy gównoburze na forum, wiadomo... apetyt rośnie w miarę jedzenia.
P.S. Niezły dramat napisałeś Zao mało mnie za serce nie ujął, zaraz po tym straciłem jakiś sentyment, którym Cie darzyłem ze względu na wspomnienia ze starych edycji "taką dotkliwy czyn" mi uczyniłeś...
Pewnie liczyli na dropa, bo moby słabo dropią i nie ma za co expić hihihihi
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem