Zobacz pojedynczy post
Stare 19-07-15, 02:57   #125
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
@Noratl
Takiego dostał buffa, że za kratkę zasięgu 100% obrażeń (co nie dodaje, żadnych obrażeń, pozwala wygodniej expić oraz pozwala na bicie czarnoksiężników) została osłabiona celność. Więc nie wiem gdzie ty widzisz jakikolwiek zmiany podnoszące dmg. Więc nie pierdol, że zwiadowca został kozakiem.
prawie o połowę mniejsza waga strzał/bełtów; znacznie zmniejszona ilość many za hape odes kpiro, znowu dodanie ataku do bełtów, zwiększona zależność atak/dmg. ja przed resetem palkiem biłem mniej z kpiro niż mag z sd w dodatku mag mógł częściej bić to sd. cain cpiro które nie wiadomo po chuj było bo serio nic nie robiło "nie działało", bicie w secie na dysta tyle co bez setu (15 walki dystansowej w zestawie)

plus do tego dochodzi niesamowite osłabienie wojownika... mag też dostał po dupie w porównaniu do tego co było przed resetem. więc suma sumarum teraz jest propagowanie palka. aczkolwiek też bym grał palkiem, jak by nie to że postanowiłem wybrać nekro - elementaliste, co jest parodią, alchemika nie bierze się żeby bawić się w alchemię, tylko żeby dmg był przyzwoity...
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem