Zobacz pojedynczy post
Stare 18-07-15, 21:12   #122
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Noratl Zobacz post
ale to jest altaron... prosta zasada, jeżeli coś bije więcej niż ja się leczę i potrzebuje maga duchownego, to wtedy może mnie zamienić wojownik nekro 2h, bo może to będzie droższe rozwiązanie, ale będzie zadawał dodatkowy dmg i to pokaźny dmg, więc można skreślić jednego shootera, w ten sposób suma sumarum = większy dmg; większy exp; większy profit.

dziękuje, znajdźcie sobie testerów którzy to ogarną, zobaczycie jakim piątym kołem u wozu staje się w przyszłości wojownik 1h.
z jednym shooterem wojownik też nigdzie nie pójdzie bo jak ma stać jak klocek to lepiej żeby go nie było...
To nie jest 'altaron' to jest mentalność ludzi, którzy chcą widzieć duże liczby na liczniku doświadczenia/godzinę. W tej wyliczance 'więcej' zapomniał Pan dodać więcej kombinowania, by nie wybiegło za dużo potworów, więcej przypadków omdlenia samego blokera, więcej przypadków omdlenia członków drużyny za sprawą jego omdlenia. Czy większy profit? Zależnie jakie potwory i ile uhów będzie musiał użyć. W przypadku wojownik 1-ręczny duchowny + mag duchowny jest 'hape tawis' + 'bala hape tawis' co wielokrotnie wystarczy do wyleczenia się, nekromanta alchemik musi używać mikstur/uhów.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem