Zobacz pojedynczy post
Stare 16-08-15, 19:05   #10
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

3cia w nocy, poszedłem żeby z kimś pograć, bo nudziła mnie już samodzielna gra na altaronie. Spotkałem tam... Ezzaka i Łobuza. Z Ezzakiem trzymam do teraz jak każdy wie.

Po miesiącu od rozpadu tej pseudo gildii Łobuz chciał kupić nieco itemów, miałem, były mi zbędne. W sumie dostał itemow/kamieni/młotków na 40t po cenie 'znajomego', normalnie wziąłbym za to z 50-60t. Były to wtedy dla mnie naprawdę duże pieniądze. Robił seta i jak mu coś nie wychodziło rzucałem mu bez wahania kolejne kryształy/młotki, robił secik. Jak doszło do zapłaty (a cenę co item mu pisałem i sumowałem całość) stwierdził, że spoko tylko do Urbana skoczy, ale nie teraz, bo musi coś zrobić. Po paru dniach napisał mi bez wahania, że "Collegium pozwoliło mi cie ojebać", no spoko. Fakt, znajomych się nie opierdala, poziom łobuz, support coll z old alt.
Patho, też znajoma, w sumie przez patho pożarliśmy się z Rabarbarem, który miał grać ze mną i Ezzakiem na długo przed moim dołączeniem do Exo. Patho była znajomą Ezzaka, Remontowa ją wyjaśniła. Co robi Ezzak? Leci pozabijać, bo Patho zna dłużej, siłą rzeczy byliśmy już w Exo to polecieliśmy w parę osób, efekt? Remontowa dochodzi do wojny nie po stronie exo tylko po stronie Coll. Co robi Patho? opierdala mnie na sdki po czym idzie do Coll. Pomijam, że potem okrada Altarę na 10t, która wiedząc, że patho jest w coll dała się namówić na 10t pożyczki, hmm. Znajomi na altaronie bywają różni.
Mustafa mi świadkiem, że jak przed moim członkostwem w exo, dał mi 2 cyfrową liczbę talarów na SD i nielogował z 2 miechy (sporadycznie, meetingi miał) to po rozpoczęciu wojny Lacrimosa vs Coll przy jego pierwszym logowaniu SD czekało u mnie w domku i zakończyliśmy interes. Sam był zdziwiony, myślał, ze pieniądze przepadły jak się dowiedział, że dołączyłem po przeciwnej stronie do WM.
Nie mówcie mi o uczciwości, bo nawet w "obecnym Exo" jest jej* więcej.


A co do zbugowanych talarów Trannitisa to każdy kto ma znać, zna moje zdanie. Pisałem o tym wiele razy. Trannitis, grasz cos? Bo mówiłem, że będziesz mógł się wypłacić :D
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 16-08-15 o 19:12
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem