Zobacz pojedynczy post
Stare 29-10-19, 08:08   #8
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Ohh tak, żadnych. To wymień mi alternatywy respów maga ele 80-150 lvl na gfb lub (sniezyca). Bagienne i gargantuany bilem juz na 1 edycji, gdzie ty wtedy nie miales nawet zarejestrowanego konta i nie wiedziales pewnie co to jest tibia i altaron bo grales w minecrafta. Szczekasz jak pies, nie majac wiekszego pojęcia na temat tego, jak powinien wygladac serwer cieszący się popularnością . Ja wiem, ze dla takiego masochisty altarońskiego jak ty, 10 osób w godzinach szczytu to dużo ale proszę Cię skończ bronić tego calego badziewia.

Co do "wschodniego" obozu, to czasami nie jest to ten największy obóz gdzie magowie expili na gfb? Jezeli nie to administracja nie za dokladnie to opisala. Bo nad nim jest również jeden obóz, większy (misjowy), na którym prawie w ogóle mistrzów nie bylo. Idąc logicznym tokiem myślenia, więmszość osób pomyślała właśnie o nim. Rzeczywiście pisanie postów ze zrozumieniem jest trudne .
Uważasz, ze skórowanie garga i bagiennej za 200 expa tu dobra zmiana ? Po co tym sobie głowę zaprzątać, jak to jedyne co daje to 1% exoa wiecej na caly refIl XD
clap clap

Dążąc do ideału trzeba zwracać uwagę na szczegóły :)

No i świetnie, że nie miałem zarejestrowanego konta, po co miałbym grać wtedy na orsh otsie?
Jeżeli X-lat grałeś na najłatwiejszych edycjach z SD za 4k i tabelką 2137% to po co mi mówisz jak ma wyglądać serwer?

Bronić nie bronię, od kilku miesięcy nie gram tu w ogóle, dzienne robię by podreperować postać która pnów na oczy nie widziała.
Powiedz mi jak powinien wyglądać serwer według wojennego masochisty, mistrza zasadzek oraz punktowania na forum.
Obecnie serwer dąży "chyba" do najlepszego balansu jaki kiedykolwiek tu był na tym kurwidołku.

A jeśli potrzebujesz alternatyw do expienia to proszę:
Nowi Konkwistadorzy,
Dicerosy Bojowe,
Trolle,
Renegaci,
Tomba,
Pradawne Elfy,
Abi monstra,
Nadzorcy,
Górskie trolle,
Hydry.

Wiesz, masz też taki śmieszny czar, Visko pela aluk, może nigdy nie użyłeś, ale polecam, jest świetny :).
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem