Temat: Zmiany
Zobacz pojedynczy post
Stare 25-07-19, 13:47   #3
analogs25
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 3
Domyślnie

1. Na poziomie około 150 jesteś ograniczony do kilku respów podczas gdy w grze w której twórcy ogarniają możesz normalnie posiedzieć na połowie respów.
3. Siła? Siła odpowada za zamieszanie przy zakupie nowych manasow? No że już nie wspomnę o bałaganie podczas robienia manasów przez alchemika.
4. Swobodne przypisywanie wygląda w ten sposób że sam wybieram co muszę wcisnąć by włączyć daną komendę a nie f1 czy coś
5. Używam myszki z hotami i znacznie łatwiej jest dla mnie expić gdy mogę przeskakiwać pomiędzy celami jednym przyciskiem wydaje mi się że ludzie nagrywający filmi z rl tibi nie używają boota podczas nagrywania swoich filmów a jestem pewien że uzywają funkcji ataku pod przyciskiem.
7. Niech będzie pisanie do npc ale bez zaznaczania tekstu przy rozmowie z handlarzem jest przynajmniej przykro. Niektórzy uważali że świat z gothic 3 był zbyt duży i nie było jasno określonego celu a pózniej wszyscy twórcy robili podobne światy i wypaliło.
Ciekawe ilu gradczy zrezygnowało z Altarona przez takie rzeczy, ludzie łatwo przyzwyczajają się do udogodnień, stare mechaniki skutecznie blokują napływ nowych graczy. Jeśli chcecie tłumaczyć się nowym projektem i dlatego robicie tak słabe łatki to wstrzymajcie sklep ze statusem szlacheckim do czasu ogarnięcia się.
analogs25 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem