Temat: [pvp i non-pvp] Pytanie dotyczące Expa
Zobacz pojedynczy post
Stare 30-09-18, 15:22   #25
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Jeżeli chcesz się jakoś pośmiać idk z czego to sorki ziomek Ale ci nie wychodzi i pisanie jakiś dziecinnych tekstów o tygrysie pokazuje jedynie to ,że jestes bezradnym hipokrytą który już nie wie co pisze a wyexpienie 230 maga na altaronie jest jego największym sukcesem życiowym. Mówisz,że Cię te zmiany nie ruszają a kilka postów wcześniej płaczesz jak bobasek 2-3 latka max ,że mag jest teraz niegrywalna postacią. Nie pomagasz w ten sposób w rozwijaniu serwera bo nie patrzysz na nic innego tylko kurwa siebie . Nikt ze zwiadków nie płacze,że do 120 poziomu musi expic z łukiem na cpvp . Stales się więźniem swojej postaci chłopie i jak by ci ja usunęli to bys się chyba zabił lub do konca zycia chodził po sądach. Po raz kolejny marnuje na Ciebie czas ale w tym wypadku musiałeś być wyjaśniony. Życzę Ci z całych sił by ci tego 239 poziomika jak najszybciej usunęli albo przenieśli na niegrywalny serwer bo prędzej czy później i tak stać się to musi.
uzasadniajac to. Kazdy tu wypowiadajacy sie gra w to od lat i ma cos do powiedzenia. Ty straciles jakąkolwiek wiarygodnośc tygrysie w chwili kiedy napisales ze wale sdki po 1200 bo yase unar ma jakis tam przelicznik duzo mniejszy, o ktorym nie mam pojecia- OKEJ. Tylko moj sd bije po 500(wiem, bo jestem slaby i bys mnie wygonil z serwera gdyby chcialo ci sie grac na cpvp). Jesli postawisz w waszych kryteriach "PVP" maga i zwiadka, mag wypada jak inwalida. I nawet jakbys chcial sie wyexpic zeby mnie zabijac to i tak zrobisz zwiada bo sie nim szybciej i przyjemniej expi niz kalekim obecnie magiem. Osoby o ktorych pisze nawet nie pomysla zeby o tym napisac na forum bo nie wiedza ze takie cos istnieje, nie maja pojecia o grze, jesli przeczytali newsa o zmianie to jest to szczyt ich mozliwosci zdobywania informacji, a juz napewno nie chce sie nowym przewijac 10tek stron dyskusji o zmianach. To co mowicie moze jaknajbardziej byc prawdziwe i fajnie ze ogarniacie jak cooldowny na runy poty czary i jakas mega przezywalnosc magiem na tancu na klawiaturze- ZAJEBISCIE, ale 80 mag ktory nie wyexpil sie przed ta latka moze zarobic spokojnie zwiadka bo bez teamu( moze cie tygrysie zaskocze, nie kazdy wchodzi do gry z 20 osobowa ekipa) moze sobie isc na pszczoly albo nietoperze(ale chyba jednak nie, bo za zarobione talary, nie pojdzie expic bo wszystko go łamie). I teraz idzmy dalej zalozmy ze taki mag 120 lvl wbije i faktycznie w zlotym secie bije te hydry, bo juz 2 go nie zabijaja na kombo, ale wpada taki exorenius i laduje w niego yase unar i jest koniec imprezy. Zapomnijcie o tym ze wiecie duzo wiecej od kazdego nowego i ze mielismy, mamy lub bedziemy miec top lvle i w sumie co by administracja nie zrobila to sami albo z nasza ekipa to ogramy i bedziemy dalej mogli maniaczyc tylko inaczej, tylko postawcie sie w roli laika ktory pada od wszystkiego na hita, a jedyna rada dla niego, jesli sie po deskach maga nie zniecheci calkowicie, jest zrobienie zwiada i przyjemna wieczna (jesli zaraz tego nie zmiania) gra.
hejhop jest nieaktywny