Temat: [pvp i non-pvp] Pytanie dotyczące Expa
Zobacz pojedynczy post
Stare 30-09-18, 14:44   #22
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Zwiadowca 180 maga na 2 kpiro ? Zwiadek puginalami po 900? What? Jak zwiadek bije z pugi po 900 w ludzi to ile Ty bijesz z sd, 1200 ? Bo z tego co wiem to yase ma dużo dużo mniejszy przyrost dmg względem sd maga i tak na 100 lvl dmg zwiada nekro jest większy Ale od 150 lvla wszystko zaczyna się drastycznie zmieniac bo dyst nie daje tyle co m lvl. Moim zdaniem to cały ten serwer comunity jest absurdem gdzie ludzie mają tam 250 poziomy wyexpione na bugu a zwiadowcy do 120 poziomu muszę expic z łukiem bo nigdzie nie zrobia 350k/h z profitem Hahaha. Mało tego .... dwa 200+ magi zabijają solo zwiadków nekro bijąc w nich na turę po 2k (zwiadka 2 hape tawisy leczą go zaledwie po 900). Mam 150 zwiadka kruka+2 , 160 dyst i nie jestem w stanie zbić 160 magowi hp do yellow gdy się nie leczy. Robię solo max 1,1 k.h bez bonusu gdzie mag od 75 poziomu tyle robił. Gra magami nie polega na wrzuceniu utamy i potowaniu się. Można teraz używać miksy wyzdrowienia + miksturę maga +hape tawis co w polaczeniu z balansem na e ringu daje mu super duzo ,w tym wypadku leczy się na turę po 1500 co w przypadku 200+maga daje mu bardzo Ale to bardzo duże możliwości survive . Jedyne co dał bym magowi to jakieś 2x albo 3x więcej many . Skończcie ten płacz tymi 200 lvlami wbitymi na bledzie administracji plis . Gdybym miał na Ciebie czas Konradek na tym cpvp to dostał byś vac depo do końca Twojego życia Ale nie sądzę by na tym cpvp jeszcze cokolwiek mogło się wydarzyć. Życzę temu serwerkowi jak najszybszego restartu by dupa bolała was jeszcze bardziej :*
Cale szczescie ze nie masz. czytaj ze zrozumieniem nie kazdy tyle czasu tu rozjebal co ty tygrysie, mnie to nie ruszylo nic w zasadzie poza speedem. 200 palek wsiadajacy na 150 maga go wylogowywuje i to jest fakt, a ty jak zwykle dajesz wywody swoich super umiejetnosci. Tygrys na rece +10 do rozumienia swiata.
A tak na powaznie to moje sd nie przekracza 600 na aurze i 205mlvlu.

Ostatnio edytowane przez hejhop ; 30-09-18 o 14:59
hejhop jest nieaktywny