Temat: [słowa pisane] Radosne Przemyślenia Kaela
Zobacz pojedynczy post
Stare 18-11-13, 22:43   #12
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Rzekomo pomagała? Na SG? Człowieku, czy Ty wiesz w ogóle o czym piszesz czy tylko jakieś ploty z trzeciej ręki zbierasz?
Co z tego, że byłem jedną z pierwszych osób, które zaczęły wszelakie grzeszki administracji wyciągać? Co z tego, że to ja najgłośniej odwoływałem się do tego, aby ukrócić takie praktyki na różne sposoby? I ba! Ja sam wykorzystywałem jak dziki, były momenty, gdy na PvP jeszcze tydzień z expowiska Rekhydem nie wychodziłem, tylko relogi na SG. Potem co się działo na Npvp to było poruszane sto razy i wystarczy poczytać archiwalne tematy. Ale cuś, panie Łoles, pan wie pewnie najwięcej, najlepiej i jest uniwersalnym sędzią.
Tyle, że, pysiaku, ja się z tym wcale nie kryję, nie kryłem i kryć nie będę. Ze stołka odszedłem, potem straciłem. No i? To nie jest coś, z czym się kryję. Mi to lotto, szczerze mówiąc, co kto sobie pomyśli o mnie. Bawi mnie najbardziej natomiast, że wiesz malućko, a zgrywasz mądrego. Typie.
A siedzę tu, bo lubię Altaron, lubię ludzi z którymi tu gram, wspieram ten projekt i uważam, że mam prawo marudzić, bo... no właśnie, staram się, aby coś robić w dobrą stronę poza narzekaniem. Typie. ;*
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem