Zobacz pojedynczy post
Stare 12-11-15, 12:46   #5
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Nie wiem co masz na myśli w ostatnim zdaniu.
1-2h, to ja na wyższym poziomie wbijam cały lvl na potworach. W takim wypadku na przykład na pvp odrabianie poziomów po walce będzie odbywało się w domku, zamiast walki o respy.

Ja tez jestem za wprowadzeniem alternatyw dla expienia, czyli np. za tym, by zadania (nie dzienne) dawały 10x więcej expa niż dają. Zabijając krasnale traci się z 6-8 godzin, polując 3 razy wolniej i dostając śmieszne wartości nagród. Katorga i nikt by tego nie robił (oprócz Mervakisa) gdyby nie warunek konieczny do reszty misji.

Jeżeli chodzi o ryby i mikstury, to po prostu mogą dawać exp w zależności od poziomu. Takiemu 10 poziomowi 3, takiemu 100 poziomowi 30. Niby niewiele, ale przynajmniej kilka % będzie. Coś w stylu 100k/h na takim 100 poziomie byłoby odpowiednie.
No sam własnie odpowiedziałeś na to że na pvp to : odrabianie poziomów po walce ... itp itd.
Pewnie znalazło by się wiecej przykładów mówiacych to samo że na pvp było by za łatwo.
Po prostu pvp i non pvp się róznią i może kiedys zostanie to oddzielone.

1h-2h na poziom ograniczało by się do 100 lvla potem ta granica mogła by byc 2-3h. Piszać o expieniu mialem na mysli poziomy do 100 lvla bo było by to alternatywą potem i tak możemy huncic lepsze potwory wiec bicie lvla z mikstur i craftu było by nie opłacalne.

Ps. Na pvp wszystko jest zakazane odnosi się do tego że wiekoszść zmian jest zmieniane albo nie jest wprowadzane ze wzgledu na pvp. Np paraliż kiedys był zdejmowany Tawisem zostało zmienione na wzglad pvp dalej nie chce mi się wymieniać bo tego jest sporo.

Ostatnio edytowane przez Dather ; 12-11-15 o 12:51
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem