Temat: Dyskusja nowy start
Zobacz pojedynczy post
Stare 02-09-17, 06:06   #681
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

Cytat:
Napisał ezzak Zobacz post
Jeśli chodzi o odchodzenie w przerwach, to nie jest dlatego, że ludzie i tak wiedzą, że będzie reset, weź pod uwagę, że Altaron to prawie ta sama społeczność od lat, gdzie Gwander pierwszego chara zakładał w przedszkolu, a teraz będzie zaczynał studia, czasu na gry online coraz mniej.
jeśli chodzi o czas to myślę że to nie ma znaczenia na jakim etapie życia jesteś, ja tak samo jak zaczynałem grac w altaron kończyłem gimnazjum, a teraz kończę studia, i co jak co ale najwięcej czasu na grę miałem właśnie podczas studiów mimo że i tak więcej przepiłem niż za innych szkół ;D, I staram się powiedzieć że kiedyś wracało się do Altaronu po jakimś czasie, tak jak teraz, tylko że kiedyś nie było resetów, a dawało to to że ludzie mimo że nie było wojny cały czas expili, Ci co chcieli, a teraz odchodzą ponieważ myślą że będzie reset, do tego jeśli chodzi o czas, to z tego powodu grało więcej ludzi jak nie było resetów, ponieważ ten kto nie ma już na powrót czasu na grę, miał tego swojego chara którego wyexpił jak miał czas, dlatego może wgl grać nie mając czasu. Co do tego że trzeba mieć ten czas żeby wgl cokolwiek walczyć w Ataronie, to nie jest prawda, a najlepszym przykładem jest keavira który grał po 2h dziennie i to nie zawsze, raz na dwa tygodnie może grał trochę dużej a i tak kręcił się koło topki
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem