Zobacz pojedynczy post
Stare 22-09-13, 23:37   #17
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Cytat:
Witajcie drodzy gracze!

Piąta ankieta należy już do przeszłości.
Po pierwsze, nie uwłaczając nikomu, to nie są do końca ankiety. Są to jako takie sondy, które mogą dać większy, lub mniejszy pogląd na to, czego spodziewają się gracze. Swoją drogą, czy ktoś spodziewał się innych wyników? A jeśli nawet wyniki byłyby inne, to czy rozwiązania na test serwerze poszłyby w kierunku ułatwienia rozgrywki? Szczerze wątpię. Tak więc moim zdaniem wyniki nikogo nie zdruzgotały.

Cytat:
Nie mogliśmy zignorować tak jednogłośnego głosu graczy. Ankieta zaowocowała wieloma zmianami w grze zasugerowanymi przez Was w postach, które już zostały wprowadzone na test serwer, gdzie są w tej chwili testowane, aby obyło się bez wpadek w dniu w jakim wypróbujecie te zmiany na własnej skórze - miejmy nadzieję!
Jednogłośny głos graczy mi się podoba. Nieważne. Czy obędzie się bez wpadek, nie zależy od nadziei, a od jakości samych testów.

Kolejny akapit chciałem pominąć, ale nie mogę...
Cytat:
Ankieta oczywiście nie może się odbyć bez losowo wybranych zwycięzców spośród biorących udział.
Nie rozumiem, co to znaczy...

Nieważne, przejdźmy do meritum.

Czego ja chciałbym? Ja chciałbym sensownie skonstruowanych map. Stara mapa miała kilka nie do końca wykorzystanych miejsc. Oskryptowane wejścia do kopalń itd. Może jedno miejsce na Licor nie trzymało się kupy. Nowe mapy - chociażby idiotycznie położone tory pod wózki w kopalni z szelobą. Wózek nie przejedzie przez słup podpierający strop, czy same tory nie podobne do zamysłu normalnego człowieka - konstruktora. A w testach pojawiały się głosy krytyki. (Jak ten wózek ma jeździć??)

Kolejna sprawa - same respy. Nie potrzeba mi nowych rodzajów potworów. Wystarczą same nowe gatunki - silniejsze lub słabsze - już istniejących. Ostatnio już wszystko poszło w jak najlepszym kierunku. Cyklopi zostali przemianowani na olbrzymów, za co należy się dobry koniak pomysłodawcy, to kolej teraz na przemianowanie hydry na żmija. (Chociaż ponoć ktoś z Was chciał Żmija jako nowy rodzaj potwora, jak wolicie.) Na minotaury przyjdzie pora. Ja bym zrobił żmija z hydry, kuroliszka lub bazyliszka z gryfa (jedno z dwóch, drugie ewentualnie wprowadzić, skoro i tak był zamysł wprowadzenia tego*), Wszak klimat miał zawsze być nasz, rodzimy.
A jak brakuje pomysłów, to południce, północnice, topielców itd. (Ale pomysłów chyba nie brakuje, jak Was znam.)

P.S. Trzeba tu opisów?

*P.P.S. Było faktycznie kilka pomysłów z "góry" na wprowadzenie konkretnych potworów, jak kuroliszek właśnie. Góra porzuciła, czy też z jednolitego klimatu nagle chcecie zrobić melanż/kolaż/pierdel-serdel-burdel proponowany przez graczy, którzy podchwycą jakiś wątek i w kolejnych "ankietach" będą mieli większość, choć nijak nie będzie to misiało do siebie pasować?
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Tym tępym jesteś Ty...

Ostatnio edytowane przez cinkiwonsz ; 22-09-13 o 23:42 Powód: literówka
cinkiwonsz jest nieaktywny