Zobacz pojedynczy post
Stare 09-07-18, 09:31   #6
Expie123
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 1
Domyślnie

Tajemnicza ręka.
Moja historia zaczyna się tak około godziny trzeciej postanowiłem pójść spać, ale najpierw poszedłem do toalety.
W przedpokoju mam wiszącą półkę, z której w mgnieniu oka spadła porcelanowa lalka którą dostałem od babci. Gdy chciałem ją podnieść i położyć na miejsce, zabawka w jakiś dziwny sposób przesunęła się. Pomyślałem, że to pewnie wiatr to wszystko spowodował, bo w kuchni było otwarte okno, lecz gdy byłem już w łazience usłyszałem jakby ktoś chodził po kuchni, ale stwierdziłem, że to pewnie ma ja mama przyszła zamknąć okno, bo może jej zimno, lecz nagle ktoś próbował otworzyć drzwi od łazienki. Poczułem niepokój i powiedziałem do mamy "poczekaj mamo, już wychodzę". Po chwili gdy miałem już wychodzić w okienku w drzwiach ukazała się chuda ręka, która po chwili znikła. Gdy wyszedłem z łazienki to za drzwiami nikogo nie było, bardzo się wystraszyłem i poszedłem spać. Ledwo zasnąłem i obudziłem się około godziny 9. Znów poszedłem do toalety lecz, gdy zobaczyłem, że na półce nie ma mojej lalki miałem strach w oczach i gęsią skórkę akurat moja mama wstała i zapytałem, czy chodziła w nocy po domu, lecz odpowiedziała, że nie zapytała mnie gdzie jest moja lalka od babci, bo jej nie było na półce odpowiedziałem, że nie mam pojęcia.
Moja mama popatrzyła się na mnie i odeszła, a co najgorsze wtedy obok drzwi od łazienki pojawiła się kobietaďťż.
Konto: Expie123
Postać: Nikina
Expie123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem