Zobacz pojedynczy post
Stare 03-07-18, 23:02   #1
Ememems

Domyślnie Konkurs!! 30 dni statusu szlacheckiego do wygrania

Jako iż na moim koncie widnieje jeszcze niewykorzystane 30 dni statusu, które kurzą się niepotrzebnie i najprawdopodobniej nigdy nie zostaną przeze mnie wykorzystane organizuję konkurs.

Na wstępie pragnę podziękować osobie, która ten konkurs sponsoruje, dziękuję Ci, nie pamiętam Twojego nicku, ale pieniądze, które wydałeś aby mi kupić ten status nie przepadną, gdyż wykorzysta je po prostu ktoś inny. Pragnę przeprosić Cię za to, że mam zamiar oddać ten status, który zakupiłeś specjalnie dla mnie, żebym to ja mogła go wykorzystać, mam nadzieję, że nie gniewasz się na mnie i mi wybaczysz.

Przejdźmy do konkursu. Na początek kilka informacji organizacyjnych, czyli regulamin.
1. W konkursie są trzy nagrody, w związku z tym może być tylko trzech zwycięzców, których wybiorę ja.
2. Na konto osoby, która zajmie 1 miejsce zostanie przekazane 30 dni statusu szlacheckiego, osoba która zajmie 2 miejsce dostanie 20 talarów, 3 miejsce to nagroda w postaci 10 talarów.
3. Z jednego konta można napisać maksymalnie jeden post, w przypadku złamania tego punktu liczy się tylko pierwszy zamieszczony post z historią. Nie liczę tu postów z komentarzami. Konto powinno być utworzone najpóźniej 30.06.2018. Próby oszustwa, jeśli zostaną wykryte będą karane.
4. Prawidłowe zgłoszenie powinno wyglądać następująco:
W pierwszej linijce powinien być tytuł historii, w kolejnych treść, w ostatniej linijce nazwa konta (zgodna z nazwą konta, z którego został napisany post) i nazwa postaci (zgodna z wyświetlaną w poście), na które mam przekazać status szlachecki lub nagrodę w postaci talarów.
5. Konkurs trwa od momentu zamieszczenia postu aż do 22.07.2018 godz. 22:00, do tego dnia i tej godziny można modyfikować post, modyfikacja postu po tej dacie oznacza dyskwalifikację. Wyniki zostaną ogłoszone 29.07.2018 w godzinach popołudniowych.
6. Historia musi być autorstwa osoby, która ją zgłasza, czyli kopiowanie ze stron internetowych, jeśli zostanie wykryte powoduje dyskwalifikację
7. Zastrzegam sobie prawo do modyfikacji powyższych punktów jak i dodania nowych, a także zakończenia konkursu bez wyłonienia zwycięzcy i przekazania nagrody, w przypadku braku/nieodpowiednich zgłoszeń lub oszustw lub wadliwego działania forum lub gry.

Na czym polega konkurs? Konkurs polega na napisaniu najciekawszej, najdłuższej i zarazem najbardziej wciągającej historii, może to być zarówno historia prawdziwa jak i zmyślona, dotyczyć może zarówno świata realnego jak i gry. Liczę na waszą pomysłowość! A więc pióra.. klawiatury w dłoń!

Karmelia

Lista zakwalifikowanych
Kajtek

Lista wykluczonych
Rahilux
Expie123
paaaprikos96
mexiunio

(Listy zostaną zamknięte 22.07.2018 godz. 22:00)

Ostatnio edytowane przez Ememems ; 16-07-18 o 16:05
Ememems jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem