Zobacz pojedynczy post
Stare 10-02-18, 18:04   #48
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dather Zobacz post
Dlatego pisałem że powinien być przelicznik wd starego lvl czyli 250 poziom razy 10. to 2500 pnów
i teraz rekompensowało by to strate skili.
Osobiscie wolałbym miec 10 lvl i skile stare niż takie durne pomysły jakies polowy lveli itp. Wole skile kto mi odda za zreke ? Robiąc postać miałem czas. teraz mam tylko czas wejsc w 2h i wyjsc ale kogo to obchodzi.
>przenies postac wyexpiona na servie z nieskonczonymi talarami op setami i op postaciami na server utrudniony jakies tysiace razy
>placz ze musisz poswiecic 2-3 tygodnie na skillanie zamiast 2-3 miesiace na expienie ORAZ 2 tygodnie na skillanie

kazdy z was jak sie czuje pokrzywdzony moze od nowa zalozyc postac przeciez to "tylko" 100-150lvle na c-pvp selbo mogl je wszystkie usunac

przeciez altaron jest taki klimatyczny to nie war ots tylko rpg mozecie jeszcze raz zalozyc postac i przezyc przygode po raz ktorys tam z rzedu :)

A no i to gracze c-pvp wywalali cale sety i talary w depo neo na non-pvp szkoda ze juz non-pvp nie ma bo bysmy zrobili szybkie porownanie predkosci zdobywania doswiadczenia i zarabiania talarow przez 80lv z 2 wnekowym setem na mrok z sdkow na non-pvp vs bez setu 80lv na c-pvp ze zwiekszona iloscia hp i zmniejszonym lootem
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem