Zobacz pojedynczy post
Stare 09-02-18, 23:53   #21
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
...
Trochę szkoda starego miecza zegiona, bo umożliwiał samodzielną gre blokerom, chociaż może nadal nie będzie źle. Blokad dla siły raczej nikt nie chciał..
Trochę !?
Biłem około 450 dmg a teraz 200 przy 1h na poziomie 115.
Właśnie poszedłem na próbę na Raindar wchodze do podziemi otaczaja mnie potworki (2 Kościeje, Parę Truposzy a ja bije takiego na 2-5 uderzeń przeważnie 4 czyli 8 sekund na jednego w tym czasie wszystkie inne mnie okładają. Jedyny uczciwy czar obszarowy zadaje tyle co trochę lepsze uderzenie z rączki. Co najlepsze Miecz Zigiona zadaje hity czasami mniejsze jak czar na 30 poziom "Magiczne Cięcie" z tym że ono zadaje zróżnicowane obrażenia, ale nowy Miecz Zigiona nie bije duchów i zabiera 160 Many a Magiczne cięcie 115 many. Czyli okazuje się że obecnie czar jest BEZUŻYTECZNY !
OT TAKI BALANS na Jeb... Pies !

Gdyby potwory miały HP przez pół to jeszcze bym zrozumiał ale jak stoje i z raczki bije 8 potworów około 30 sekund rusze sie kawałek znowu 30 sek. Mag wpanie puści burze poprawi innym czarem i leci dalej.

Miecz Zigiona przy tym koszcie many powinno mieć minimum o połowę większą siłę. Niech by był zależny od 1h/2h zamiast siły ale z mnożnikiem *2 i tak by był słabszy (około 400) a na wyższym poziomie nadal byłby choć troche uzyteczny.


A i załużmy PVP pamietam przed resetem gość puścił na mnie pod depo burze 4 hity i miałem red w dosłownie 2-3 sekundy a ja co mogę teraz zrobić blokerem LECZYĆ SIE I UCIEKAĆ. Z ręki trafie może za 100 z rago to samo inny czar nie lepiej. Nie mam żadnych możliwości.

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 10-02-18 o 00:09
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem