Zobacz pojedynczy post
Stare 26-01-19, 23:09   #12
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał wilddd Zobacz post
Non stop na discordzie i w grze słychać narzekanie graczy np. na Chillerry i Ymirsony. W tym temacie wylewajcie swoje żale odnośnie respów (ofc z uzasadnieniem).
Skoro administracja nie gra w swoją grę to musi mieć feedback od graczy. Na dniach i tak musi być łatka z poprawą dmg broni od żywiołów dla nie-elementalistów oraz pewnie drop bossów też będzie zmieniany, więc przy okazji można dokonać paru prostych do wprowadzenia zmian.

Przeklejam z innego tematu propozycje Rahiluxa zmian w respach. Oczywiście nie ze wszystkimi trzeba się zgadzać (sam co do niektórych mam wątpliwości), ale potrzebna jest jakaś baza no i po to jest forum, żeby dyskutować.


Warto zwrócić uwagą na założenia:



Więc propozycje w stylu "yyy... dodajcie do gargantuanów więcej czarnych pereł, bo yyy... chcę żeby wypadało ich więcej" raczej są bez sensu (chyba, że dobry mem ;)

Raczej coś takiego:
"Ymirsona trzeba dopasować w ten sposób - albo zwiększyć znacznie exp (daje mniej niż legionista), albo zmniejszyć hp oraz dmg.
Chilherra - daje exp podobny do hrimtura a jest dużo trudniejsza do ubicia, leczy się, wysysa mane, bije na odległość. => zwiększyć exp"
(Ymirsony/Chillherry w tym momencie są spotem, na którym nie ma ani expa ani zarobku - jedyne co jest to szansa podobna do wygrania w totka na święte buty i trochę większa? na demo legi)

Ja tam na Ymirsonach na 110 z magiem duchem krecilem 1kk/h i profit ciagle wiec o czym pierdolisz ze nic tam nie leci i slaby exp
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem