Temat: Postac Lindo
Zobacz pojedynczy post
Stare 09-12-12, 22:11   #21
miko123
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 17
Domyślnie

Hmm... Dlaczego to zrobilem? A dlatego, ze waite nie wbil lvla riczim a mial na niego pasy. potem rozdal pny i zrookowal do 12, zostawil list:
Maly grubasie (etc.) jak na tym charze nie bedzie 30k to drugi raz cie okradne. Patrze a domek, czyli moj roczny dorobek (gralem 30min-1h dziennie) zostal spustoszony. Nie bede sie juz czepial innych, bo pamietam, jak nox pomogl mi, jak wszystkich 11 latkow zapewne nazywacie (grubemu okularnikowi lizacy dupe selbowi i colensowi). Macie w exorit paru skurwieli typu Agri. Jako dzieciak, ktorym kazdy kiedys byl, powinniscie mnie zrozumiec. Waite pisze ile to jest czasu. Wiesz ile ja na to poswiecilem? ile lvli Ty recznie wbiles? 30? 40? Grales nocami, ja tak nie moge. Nie chodziles do szkoly, ja musialem. Ludzie Ci pomagali, mi pomagal colens, wczesniej nill, moj brat i nox(pamietam, ze napisal na vc, zeby mnie nie bili, nie wiem czy to prawda, ale moze...)
Milo mi sie gralo z Waite, poki mnie nie okradl.
Prosze nie zamykac tematu.

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
I tu jest potwierdzenie życiowej mądrości
"Nie ufaj komuś, kogo nie znasz"

Nie pozazdroszczę tej sytuacji, ale sami jesteście sobie winni. Trzeba było trzymać w tajemnicy swoje występki, a nie rozpowiadać o tym "zaufanym" graczom.
Zaufanym? Wszyscy (bez 3 osob) mnie tam huncili... Ilu na w altaronie jest 11 latkow? pieciu?
miko123 jest nieaktywny