Zobacz pojedynczy post
Stare 27-09-12, 10:18   #59
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Sadysta
Nie przesadzaj już. Naprawdę mamy zacząć banować bez twardych dowodów, mając jedynie podejrzenia? Naprawdę tego chcesz? Bo takie wyciągam wnioski z Twych słów. Następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz. Poza tym, skąd wiesz, ze Zao nie był nigdy sprawdzany? Masz na dowód jakieś logi, coś poza własnymi przypuszczeniami?.
Czy chcę żebyście banowali bez twardych dowodów - nie. Dlatego chciałbym żebyście wprowadzili(jak już wcześniej napisałem) modyfikacje uniemożliwiającą użycie bota :rolleyes: Cały czas potrzebujecie na to czasu - minął rok i żadnego progresu w tym kierunku nie zauważyłem..
Wasza walka z botem ogranicza się do sprawdzenia jedynie jego funkcji typu autoheal, cavebot które każdy idiota może wykryć mając sg.. :rolleyes:

Wątpię czy kiedykolwiek go sprawdzili, zresztą masz obiektywną wypowiedź Kaela , nie wystarczy. Skąd mam mieć jakieś logi skoro jestem zwykłym graczem , który NICZEGO nie potrafi udowodnić administracji , czego w dalszym ciągu nie rozumiesz.
Może Ty masz dowód , że był(tak jak twierdzisz) regularnie sprawdzany przez Naszą (bez)stronniczą władzę, jeżeli tak to może się tym pochwalisz..?

@down
żadne z moich kont nie jest na sprzedaż kolego :)
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.

Ostatnio edytowane przez sadysta ; 27-09-12 o 11:36
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem