Zobacz pojedynczy post
Stare 20-02-18, 17:49   #50
Grael
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
uśmiech

@up

w sumie mądre słowa i dużo racji ma kolega.

No i po raz setny piszemy, że jak Administracja nie weźmie się w garść to chuja dostaną a nie więcej graczy. Może by tak spróbować robić grę pod właśnie tych graczy a nie pod siebie? Więcej ankiet, tematy na forum itp itd i Altaron mógłby wrócić do lat świetności. A teraz? Teraz gra garstka graczy a jest ich coraz mniej (zapewne część powróci zobaczyć wielką aktualizajcę, no ale na jak długo? tydzień? miesiąc?) "Gra" ma sprawiać przyjemność i dawać frajde a nie wku*wiać bo sie gra dupną postacią i jest więcej zdenerwowania niż przyjemności. Nie ma co pisać co źle a co dobrze bo każdy ma swoje zdanie i było w pizdu tematów ale Admini nas zlewają bla bla pierdu pierdu. Naprawdę nie rozumiem co stoi na przeszkodzie aby ta gra znowu była zajebista tak jak kiedyś ( rzecz jasna nowe aktualizacje są spoko i sam się doczekać nie mogę no ale jak tak dalej będzie to obczaje ją i tyle z tej gry) . To jedyna gra która ma niepowtarzalny jak nigdzie indziej klimat. No nie wiem, jakiś sabotaż czy co?

Rozumiem, że nowa gra czy coś tam no ale ja sam bym nawet za free coś tu pogrzebał/pomógł aby Altaron dalej był, i chyba znalazło by się kilka osób które bezinteresownie mogły by ogarniać temat. Ja sie nie znam kompletnie także.
Pomysłów jest od groma, zacznijcie słuchać, robić a nawet werbować typa aby to oni coś zdziałali bo naprawdę szkoda tak kozackiej gry. Możecie robić tę grę no ale plz xD zostawcie Altaron w porządku a nie w bajzlu który pluje jadem nie tylko w samej grze ale też na forum.

Gram od początku i słuchałem opinii wielu typa ale takiego "bałaganu" i niezadowolenia z gry jeszcze nie widziałem.



Jestem jednym z wielu graczy który chce aby Altaron przetrwał, nie jakaś tam podróbka Altaronu z pieprzniętym balansem wszystkiego tylko ta jego kwintesencja. Żeby frajda powróciła nie tylko w grze w teamie (tak w ogóle trudno grać w teamie jak gra coraz mniej graczy xd wiec nie widze sensu robienia tej gry pod drużyny) ale też solo (ale uwaga "granie solo"-nie czytać -"tylko magiem" huehue)

Pozdrawiam i życzę miłej nocy.
Grael jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem