Zobacz pojedynczy post
Stare 25-08-18, 15:31   #13
Pawlo182
 
Avatar Pawlo182
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

Dlaczego prawie każdy pomysł administracji jest dobry na testach, ale w grze już nie?
Exp robiony w warmode... No i co z tego? Ktoś z h lvl wbija 1kk expa w godzinę, noobek z 20 lvl go zabija i ile z tego dostaje? 50k? A h lvl ile traci expa? 1-2kk? W ostatecznym rozrachunku to się nie opłaca. Będą to robili gracze którzy mają dość kasy lub na tyle długo grają w altaron, że mogą kupić exp dla nowej postaci.
Jeżeli mam 2 postacie hlvlowe i postanawiam zrobić trzecią to dlaczego znowu mam przechodzić przez "piekło" expienia low lvlem? Kupuje expa lub biorę od innego chara zmniejszając mu lvl. W ten sposób będą 2 osoby grały zamiast jednej, bo nowa postać będzie grana (w końcu pp coś został kupiony exp) no i h lvl będzie grał bo musi zarobić stracony exp.

Po za tym pewnie wiele jest takich osób, która jest zawiedziona zlikwidowaniem nona, zabraniem połowy lvl, skilli i ekwipunku, więc chcą oddać to co im zostało tym którzy grają. Tak ma mój brat, który stwierdził że nie ma zamiaru grać tylko po to żeby znowu wszystko mu odebrać.
Pawlo182 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem