Zobacz pojedynczy post
Stare 04-11-17, 22:39   #7
makmej12
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 7
Domyślnie




Podczas mojej wędrówki natknąłem się na kopalnię krasnoludów. Wiele o nich słyszałem na archipelagu, lecz nigdy nie miałem z nimi do czynienia. Głównie ludzie mówili o ich wspaniałych wynalazkach... oraz mocnej głowie do alkoholu.
No cóż... Sam musiałem się przekonać jak to jest w praktyce. Zaszedłem do znajdującej się w obozie karczmy, żeby spróbować lokalnych trunków. Przy okazji dosiadł się do mnie jeden z krasnoludów. Miał na imię Ivan. Zapytał się czy nie chcę założyć się z nim kto wypije więcej. Bez żadnego namysłu zgodziłem się! O dziwo ichże piwo różniło się i to poważnie od piwa jakie piłem w Neolith bądź na Archipelagu. Miało ciemną barwę i można było wyczuć poważną nutkę goryczy w jego smaku. Ciężko powiedzieć dzięki czemu zawdzięczało taki a nie inny smak. W każdym razie po 2 piwach nie byłem już w stanie wystać na nogach... wypiwszy 3 piwo poczułem zawrót głowy i obudziłem się następnego dnia w szopie.
Kac który męczył moją osobę przez następny dzień był nie do opisania. Cóż... jeżeli mogę komuś coś doradzić na przyszłość, to tylko to żebyście nie stawali w szranki z krasnoludami, no przynajmniej jeżeli chodzi o sprawy alkoholowe.
makmej12 jest nieaktywny