Temat: [rekrutacja] HertagoN
Zobacz pojedynczy post
Stare 20-01-17, 18:28   #32
kirin3322
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 2
Domyślnie

Witam całą gildie Hertagońską :) Chciałbym spróbować dołączyć do waszych kompanów i razem zwiedzać podziemia Altaronu ^^

1. Wiek - 19 lat

2. Profesja oraz subprofesje - Zwiadowca Nekromanta (Jako druga subprofesja: Alchemik)

3. Imię Twojej postaci - Sando

4. Poziom postaci - 22

5. Doświadczenie w grze - Ogólnie moje doświadczenie z Altaronem to będzie razem około rok czasu. Kiedyś grałem tutaj jak jeszcze były mieszane sety. Moje nicki z poprzednich postaci to Alivers, Booble, Almidre, SoloSir, reszty nie pamiętam... Należałem również do gildii Sleepwalkers i grałem wtedy mag duchowny (głównie siocher) :)

6. Czy posiadasz mikrofon - aktualnie nie

7. Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć - Chce dołączyć do HertagoN, ponieważ wolę poznawać nowych kompanów do wspólnej gry oraz nie raz pomagać co mi To bardzo odpowiada. Z zasadami Hertagońskimi zgadzam się w 100%. Rozumiem też że wielu graczy mnie nie zna a rekrutacja może długo potrwać lub nie przyjmiecie mnie.

8. Krótka biografia własnej postaci w formie przedstawić moją postać... Może kiedyś w przyszłości uda mi się, a tak to na razie jestem nieznanym poszukiwaczem przygód.
kirin3322 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem