Zobacz pojedynczy post
Stare 15-01-16, 01:29   #70
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Prawdę mówiąc jest mi zupełnie obojętne, czy zmiany w balansie będą czy nie. Trochę tych zmian przeżyłam i żadna zmiana nie przyniosła stabilności balansu. Jak coś jest dobre, to nerficie za mocno, jak za słabe to windujecie za mocno w górę.
Pamiętam moment, kiedy balans był prawie idealny, korekty wymagało tylko kilka elementów. I wtedy nastąpiły znaczące zmiany w skillach, które przewróciły do góry nogami wszystko.

Z tego co czytam na forum, to największy problem na pvp, to subka alchemika, która daje mocnego "kopa".I raczej nie chodzi tu tylko o nekro, bo nekro od zawsze miał dużo bić, ale o bonusy do profesji alchemika. Według mnie alchemik ma i tak dobry bonus z mikstur, mniej potrzebuje ich na expa, co za tym idzie ma mniejsze koszty. Myślę, że "zdrowiej" byłoby rozszerzyć ofertę alchemika na bonusy do więcej mikstur, tak by np mikstury na skille robione przez alchemika dawały lepszy efekt niż te wydropione z mobów, dłuższy czas działania, czy więcej skilli.

Jeżeli miałby nastąpić jakieś zmiany, to proponuję:
-zmniejszenie podstawy dmg, i powrót do zależności dmg również od lvl, nie tylko skilli
-zabranie dodatkowych bonusów dmg alchemikom


Można by się również pokusić, o możliwość zdobycia 3 subprofesji, wtedy nie byłoby takich rozbieżności i pytań, co wybrać...alchemika czy elementalistę. Zawsze uważałam, że alchemik jest poboczną subką, takim "wspomagaczem".I taką powinien zostać, być może w formie 3 subprofesji.

Jestem na nie za resetem, i na nie w zmianach z wnękami w itemach.
Rayo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem