Zobacz pojedynczy post
Stare 07-05-11, 13:42   #6
Alex
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał jikoso Zobacz post
Mi bardzo odpowiada że skille spadają, to nie ots że odrobisz w 5 minut wszystko, poprostu musisz się pilnować, i twoja postać coś znaczy, coś jest warta, skille dają respekt a nie taki dodatek żę walniesz 190 czy 200.Graj tak żeby nie padać,pilnuj postać to nie metin że ci nic nie zleci i jazda. :) Blessy pewnie są, może już ktoś je ma... Więc nie płacz tylko się pilnuj

Jak sam napisaleś ty nie skilujesz więc masz "Wyje...." Ja akurat skiluje w metina nie gram więc mi do tego gówna nie porównuj tej gry :) w tibii spada odpowiednio do lvla jak i do wszystkiego wiem że to nie jest tibia ale z grubsza przesada są te spadające skille gdy na 100 skilu cwiczy się w tibii tyle "Aby awansować z poziomu 99 na 100 potrzebujesz 7 dni 9 godzin 6 minut 2 sekund ." a tutaj lecą jeszcze wolniej !!! Wiec jest to duża przesada gdy już na 50 skillu spada ci po 2 to na 100 ci spadnie 4 to wiesz ile to będzie ? "Aby awansować z poziomu 96 na 100 potrzebujesz 25 dni 17 godzin 31 minut 26 sekund ." czyli około 617 godzin nieustannego atakowania :) a tutaj leci jeszcze wolniej więc pytam jeszcze raz pasuje ci to :)?

@down A jak mam nie porównywać do tibii to do czego ? Wiem o tym że to nie jest takie trudne ale będziesz inaczej pisał jeżeli padniesz i spadnie ci np 2 skille czy tam magic lvl :)
A co do padania to pada każdy nawet najlepszy ci paadnie :) pozatym nie mówię żeby nic nie spadało tak ? Tylko że spada za dużo! Niech spada po te 70% skilla bo to nie jest wcale mało :) ale 2 skille ? To przesada .

Ostatnio edytowane przez Alex ; 07-05-11 o 14:01
Alex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem