Zobacz pojedynczy post
Stare 05-04-16, 10:43   #71
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Też go kiedyś wyśledziłem.

Co do oburzenia, że niby płacąc za SS możecie wymagać nawet aktualizacji, ale chociażby odpowiedzi od administracji.

Tu macie wypisane co dostaniecie kupując status:
http://altaron.pl/premium/index
Czy któryś z Was posiadając status tego nie otrzymał?

Kilka punktów z regulaminu ogólnego:
1.9 Administracja nie ma obowiązku odpowiedzi na wszystkie wiadomości przesłane do niej.
2.4 Rozgrywka jest darmowa, istnieje jednak możliwość kupna usługi premiowanego czasu - Statusu Szlacheckiego.
3.1 Usługa Statusu Szlacheckiego jest w grze Altaron czasem premiowanym umożliwiającym wykorzystywanie dodatkowych możliwości opisanych dokładnie pod adresem: altaron.pl/premium.

W sumie jest jednak jeden ratunkowy ustęp, na który można się powołać:

3.2 Administracja gry Altaron ani żadne inne podmioty nie zajmują się sprzedażą usługi Statusu Szlacheckiego w rozumieniu ścisłym. Sprzedawane są usługi (w postaci rozwijania przedstawionej fabuły, rozwijania serwera, administracji strony i forum), zaś ich zakup może zostać nagrodzony w postaci usługi Statusu Szlacheckiego na podstawie przyjętych i przedstawionych przeliczników. Przyjmowaniem płatności od klienta zajmują się serwisy: Płatności.pl, PayPal, MoneyBookers oraz operatorzy SMS Premium.

Czyli w efekcie kupujemy usługę administracji grą i jej rozwoju. Oni zaś biorą od nas kasę i kompletnie nic z tym nie robią. Myślę, że to jest właściwa podkładka by napisać do Bosala.

Z drugiej strony - jest bardzo duża szansa, że wtedy po prostu zamknie projekt. Facet będący prezesem tylu firm, który do swojego projektu zalogował chyba tylko raz, dokona prostego rachunku.

Do tej pory Altaron żył dlatego, że kasa z SSów szła w całości na konta firmy, nie generował żadnych kosztów.
* Gra o ile mi wiadomo stoi na serwerach przez tę firmę posiadanych (czyli w sumie za darmo).
* Administracja robiła grę przy okazji swojej normalnej pracy, nie dostając za to dodatkowej gaży z Altaronu.
Teraz, gdy Bosal stanie przed perspektywą zatrudnienia kogoś i dania mu za to kasy, może po prostu zamknąć projekt albo... albo go sprzedać
Altaron to dla niego problem nieproporcjonalny do zysków.

PS: Chyba ktoś tu działa, bo właśnie odebrano mi dostęp do działu wybrańców i doradców. Mogło stać się to wcześniej i po prostu nie zauważyłem.
Jeest wkoncu nukt mnie nie bedzie meczyl notatkami jeeee !!! :)
begar321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem