Zobacz pojedynczy post
Stare 20-02-18, 20:12   #54
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
solo zwiadek nekro-alch bijacy dle ankardia z mroku z jastrzebia ofc potki celnosci i szczupaki byly jedzone (co za problem dogadac sie z jakims wysokim alchemikiem ja mialem multi celnosci koszt rzedu 40k? zuzyjesz to expiac od 30 do 100) na tej edycji to samo balios i o dziwo balios nie taki zly bo zwykle smoki maja fajne hp/exp ratio tez

Sam mowisz ze nawet na baliosie nie expiles a dle sa stworzone bardziej pod nekromantow no chyba ze jestes zwiadkiem DUCH-ELE i narzekasz ze jest chujowo a jak wiadomo nie pobijesz nic takim polaczeniem na niskich lvlach (chyba ze nekro/powoli katakumby) dopiero potem z pnaczami mozesz sie bawic czy smigac po koscianych duchem (ktore sa tak oplacalne ze nekro biora belty od swiatla i je bija mimo kar do dmg)

pls stop crying gwander biegal od 30lvla do 130 na obozie abi a nie 110... ja latalem od 35 do 100 na rene dark biegal od 30 do 100 zwiadkiem na baliosie/dlach ankardia na zmiane w sumie magiem robil TO SAMO a ja zwiadkiem sobie biegalem na nadzorcach gora dol 15-40lv potem nekro do 70 i zaczynalem powoli bic dle ankardia i zajebiscie bylo co prawda ja juz mialem wtedy sojke +4 na farcie wbita ale na poczatku dle bilem z jastrzebia
A wojem 30-100 bijesz szlamki xD
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem