Zobacz pojedynczy post
Stare 14-10-18, 19:22   #4
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123
Po co komu nagroda na takim serwerze? Większość graczy nigdy tam nie wróci bo ten serwer umarł, wraz z nieprzemyślanym systemem war-mode.
System został poprawiony a precedens jego wykorzystywania nie wpłynął wielce negatywnie, gdyż od dłuższego czasu na cPvP gra aktywnie ~100 graczy a jest to na chwilę obecną wynik, który przeczy twierdzeniu "serwer umarł".

Cytat:
Napisał Maru123
Zostali tam gracze, którzy dzień przed zamknięciem serwera będą drukować zdjęcia swoich itemów, skilli i postaci, opowiadać wnukom jak grało się na pustym serwie, a potem przyszło dwudziestu nowych graczy bo była reklama w TVN Gry.
Nie przewiduję zamknięcie tego serwera i nie rozumiem skąd Twój pseudo-ironiczny ton. Na TVGRY reklama wyszła zupełnie przypadkowa, bo nikt z nami nic nie konsultował a w dniu publikacji filmiku mieliśmy nie 20 a 200 nowych kont.

Co do samej propozycji zaś - strój przypisany dla konta odpada a dla postaci na sPvP2... można by. Teoretycznie.

Cytat:
Napisał Maru123
Systemu nagród nie chciałbym poruszać w połowie sezonu lecz mam kilka ciekawych propozycji.
Gdzie ta reszta propozycji...? No i jednak chcesz poruszać, bo... poruszasz - popracuj nad konsekwencją w tekście .
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny