Zobacz pojedynczy post
Stare 14-10-18, 18:08   #1
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie Nagrody sezon 1.

Systemu nagród nie chciałbym poruszać w połowie sezonu choć mam kilka ciekawych propozycji... Mam tylko małą sugestię, nie wiem czy jest to wykonalne ale proszę o odpowiedź. Mianowicie chodzi o nagrodę "unikatowy strój dla postaci na cPvP". Po co komu nagroda na takim serwerze? Większość graczy nigdy tam nie wróci bo ten serwer umarł, wraz z nieprzemyślanym systemem war-mode. Zostali tam gracze, którzy dzień przed zamknięciem serwera będą drukować zdjęcia swoich itemów, skilli i postaci, opowiadać wnukom jak grało się na pustym serwie, a potem przyszło dwudziestu nowych graczy bo była reklama w TVN Gry.

PROPOZYCJA:
Outfit będzie przypisany do konta, nie postaci! Każdy z top 13 będzie mógł używać nowego outfitu (na cpvp, spvp), będzie odczuwał prestiż, bądź wstyd, że znalezienia się w gronie nagrodzonych. Na "sPVP Sezon 2" outfit powinien być dostępny dla graczy którzy zajęli najwyższe miejsca (top13) w pierwszym sezonie.


Proszę o wypowiedź administrację, czy to jest wykonalne i co sądzi na ten temat. Pozdrawiam, zachęcam do dyskusji.

Ostatnio edytowane przez Maru123 ; 15-10-18 o 08:41
Maru123 jest nieaktywny