Zobacz pojedynczy post
Stare 04-11-17, 09:38   #5
jopi
 
Avatar jopi
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 52
Domyślnie

Zwiedzając świat trafiłem do odległej krainy zwanej Ankardią. Mieszkańcy opowiedzieli mi o tajemniczej kopalni, z której słychać dziwne hałasy, i żaden ze śmiałków którzy tam poszli, nie wrócił.
Nie zrażony ich słowami postanowiłem to zbadać. Przedzierając się przez mroczne tunele, trafiłem do przedziwnego miejsca. Było ono zamieszkałe przez przedstawicieli chyba wszystkich znanych mi ras. Co ciekawe wszyscy żyli w zgodzie i przyjaźni. Po wymianie uprzejmości poszliśmy wszyscy na największą atrakcję tego miejsca, kolejkę górską, a w zasadzie to kopalnianą, ale kto by się tam przejmował nazwą. Zabawa była przednia, śmiechom i krzykom nie było końca (stąd te dziwne dźwięki słyszane na powierzchni, zniekształcone przez tunele brzmiały naprawdę groźnie). W międzyczasie dowiedziałem się, że nikt stąd nie wrócił, ponieważ tak im się spodobało to miejsce że postanowili zostać na zawsze.
Pomimo wspaniałej zabawy moja żyłka podróżnika i odkrywcy zwyciężyła i postanowiłem ruszyć w dalszą drogę, jednocześnie ulegając prośbom mieszkańców kopalni o nieinformowaniu nikogo o tym co tu widziałem, dzięki temu kopalnia nadal będzie kojarzona z tajemniczym i strasznym miejscem.


jopi jest nieaktywny