Temat: Dyskusja By grało się lepiej! [2]
Zobacz pojedynczy post
Stare 05-10-17, 13:23   #14
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

W takim razie selbo teraz wytlumacze Ci jak potoczylyby sie losy tego servera gdybysmy sami nie zaczeli sie dogadywac miedzy soba

Maxymalnie tydzien nasi przeciwnicy strzeliliby x-loga widzac nasza przewage lvlowa a wiem ze przez brak walk ludzie zaczeliby masowo mordowac randomowych ludzi (np levi zaczal jak nie bylo akcji przez 2 dni) ludzie zaczeliby wychodzic = musialbys zrobic drugie non-pvp

Postanowilismy wspolnie obmyslic cos zeby zrobic altaron ciekawszym serverem skoro jest to server community pvp to powinien on skupiac sie glownie na aspektach pvp temat powstal glownie po to zeby zebrac tu pomysly obu gildi i wcielac je powoli w zycie jezeli Tobie to nie pasuje to okej my to olejemy bo w tym momencie jakbysmy chcieli zrobic dwa dni dobrej bitki to czeka nas 2 tygodnie zbierania kasy (ja mam bo od startu servera poswiecalem sporo czasu na gre i glownie huncilem spoty gdzie robilem full full profit + zbieralem miodki skrzydla piorka itp ale wypierdole to wszystko po ok. 5-6 deskach?)

Skoro masz tak bardzo wyjebane w zdanie osob walczacych czemu zrobiles server community pvp? Mogles jebnac non-pvp nikt by nie "plakal"

Masz kompletnie wyjebane w feedback ktory Ci daja ludzie ktorzy faktycznie graja w altaron spedzili tu sporo czasu? Serio?

Napisze to raz i juz wiecej nie bede sie produkowal jezeli Cie to nie przekona:

Polaczmy swoje sily my gracze + ty jako mistrz gry i stworzmy razem server na ktorym bedziemy mogli cieszyc sie gra oraz spedzic pare miesiecy moze nawet lat teraz altaron ma okazje osiagnac naprawde wiele i nie mozemy tego zaprzepascic. No chyba ze wolisz traktowac altaron jako zabawe na miesiac ew dwa? Bo moze sie okazac ze nie wytrzymaja ludzie do update
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem