Temat: Dyskusja By grało się lepiej! [2]
Zobacz pojedynczy post
Stare 05-10-17, 12:13   #12
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
No i drogi catthonie nie masz zielonego pojecia co sie dzieje na serverze

Po 1 selbo lazi za nami na niewidce i zaglada nam do cial (serio ciezko sie nie zorientowac po ktoryms razie)
Po 2 selbo zmienia sakwy na 100% z mobow bo widac to po refillu gdy 5 dni pod rzad na taka sama ilosc suppli masz tyle samo z sakwy i nagle mimo wiekszego lvla wyciagasz o 30% mniej z mdz
Po 3 nie wiem czy kiedys sie biles czy nie czy widzisz jaka jest sytuacja na servie ale gwarantuje Ci ze w momencie gdy wyjda wszystkie war teamki tutaj zostanie 20osob online albo i mniej w przeciagu jednego tygodnia
Po 4 do jasnej cholery jak sa 4 respy na krzyz na serverze to jak mamy pogodzic fakt ze NIE CHCEMY wywalac z nich neutrali/zabijac neutrali gdy nie mamy za bardzo mozliwosci huncenia czegos innego?

Smutno mi sie robi jak na temat servera/zmian wypowiadaja sie stare altaronskie pryki ktore loguja tylko po to zeby zrobic dzienne + postac w depo i pogadac z innymi "weteranami" altaronu za co masz tego moderatora/doradce za pieprzenie glupot? Mam obecnie 101lv i moglbym od 35lvla siedziec na tym samym spocie robic taki sam exp i nie przejmowac sie niczym i siedzialbym tam z powodzeniem do 150lvla robiac dalej taki sam exp w sumie najlepszy jaki mozna wykrecic atm solo magiem.

I nie nie jest to moj czy innych placz o to ze chcemy miec z miejsca 200 300 czy 400lvl tylko zebysmy mieli wybor nie tylko my ale i neutrale my chcemy np pojsc na team hunta ale gdzie mamy go robic na hydrach? bo z gorskich sie nie zwraca za 1/3 suppli nawet przy 100lvlach...

Dajcie sie wypowiedziec ludziom ktorzy faktycznie tu graja a nie egzystuja bo my poswiecilismy pare godzin schowalismy dume do kieszeni i prowadzilismy wspolna rozmowe na team speaku mimo dzielacych nas roznic miedzy gildiami zebralismy pomysly i polaczylismy je w jeden temat ktory napisal pepeszkaa
Po 1. I?
Po 2.
5 dni z rzędu taka sama ilość kasy w sakwie to małe prawdopodobieństwo, ponieważ loot się zmienia codziennie losowo w zakresie od 0.8 do 1.2 albo od 0.7 do 1.3. To mogłoby również uzasadniać dlaczego pewnego razu masz 30% mniej kasy.
Po 3. To prawda. Już wielokrotnie gracze to udowodnili. Brawo. Wtedy owszem, balans który wymyślicie dotnie tylko Was, ale też nikomu nie będzie się chciało już w to bawić.
Po 4. Rozwiń, bo nie rozumiem tych 4 respów na krzyż. Okej, nie ogarniam jak teraz wyglądają teamhunty na wyższych poziomach.


Cieszą mnie takie inicjatywy jak Wasza, mam nadzieję, że z tego tematu wyłoni się kilka rozsądnych propozycji, które zostaną wprowadzone. Ale weźcie pod uwagę, że dotykają one wszystkich graczy.

@A co do mojej osoby - gram niewiele z braku czasu, dziennych nie robię, 70% mojego czasu poświęcanego na Altaron to rzeczy związane z byciem doradcą (forum, jakieś zmiany i drobne testy, pomoc na kanałach głównych). Dostaję za to SS na miesiąc (godzina normalnej zarobkowej pracy). Dzisiaj siedzę nad tym trzecią godzinę zamiast trzaskać expy. Małe rzeczy, które trzeba zrobić, by łatwiej było nowym graczom. Może zostawmy już ten temat.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem