Temat: Dyskusja By grało się lepiej! [2]
Zobacz pojedynczy post
Stare 05-10-17, 10:38   #11
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

No i drogi catthonie nie masz zielonego pojecia co sie dzieje na serverze

Po 1 selbo lazi za nami na niewidce i zaglada nam do cial (serio ciezko sie nie zorientowac po ktoryms razie)
Po 2 selbo zmienia sakwy na 100% z mobow bo widac to po refillu gdy 5 dni pod rzad na taka sama ilosc suppli masz tyle samo z sakwy i nagle mimo wiekszego lvla wyciagasz o 30% mniej z mdz
Po 3 nie wiem czy kiedys sie biles czy nie czy widzisz jaka jest sytuacja na servie ale gwarantuje Ci ze w momencie gdy wyjda wszystkie war teamki tutaj zostanie 20osob online albo i mniej w przeciagu jednego tygodnia
Po 4 do jasnej cholery jak sa 4 respy na krzyz na serverze to jak mamy pogodzic fakt ze NIE CHCEMY wywalac z nich neutrali/zabijac neutrali gdy nie mamy za bardzo mozliwosci huncenia czegos innego?

Smutno mi sie robi jak na temat servera/zmian wypowiadaja sie stare altaronskie pryki ktore loguja tylko po to zeby zrobic dzienne + postac w depo i pogadac z innymi "weteranami" altaronu za co masz tego moderatora/doradce za pieprzenie glupot? Mam obecnie 101lv i moglbym od 35lvla siedziec na tym samym spocie robic taki sam exp i nie przejmowac sie niczym i siedzialbym tam z powodzeniem do 150lvla robiac dalej taki sam exp w sumie najlepszy jaki mozna wykrecic atm solo magiem.

I nie nie jest to moj czy innych placz o to ze chcemy miec z miejsca 200 300 czy 400lvl tylko zebysmy mieli wybor nie tylko my ale i neutrale my chcemy np pojsc na team hunta ale gdzie mamy go robic na hydrach? bo z gorskich sie nie zwraca za 1/3 suppli nawet przy 100lvlach...

Dajcie sie wypowiedziec ludziom ktorzy faktycznie tu graja a nie egzystuja bo my poswiecilismy pare godzin schowalismy dume do kieszeni i prowadzilismy wspolna rozmowe na team speaku mimo dzielacych nas roznic miedzy gildiami zebralismy pomysly i polaczylismy je w jeden temat ktory napisal pepeszkaa
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem