Temat: Dyskusja nowy start
Zobacz pojedynczy post
Stare 03-08-17, 15:45   #211
Hardyzz Skilzz
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 82
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zao Zobacz post
Zmniejszyć DMG to co innego niż zwiększyć hp potworom, robiąc to jednocześnie mag może dużo stracić mając największe hity z SD, czyli mag przy tym najbardziej ucierpi (a każdy się skarży na ta profesję).
Wszystko jest już przetestowane a tu takie zmiany i wszystko od początku, no nie po to siedziałem tu cały tydzień żeby to ch*** dało.
reszta dla mnie może być, tylko to nie zmienia niczego na korzyść maga ani na to że zwiad duch jest cały czas najlepszą profesją.

Sprawdziłem to co mówił Eremce i faktycznie można by było zrobić coś z tą prędkością maga. Mag z inną profesją na tym samym poziomie biegają podobnie, czasem zdarza się skok prędkości bo odes i hape odes mają je na różnych poziomach, MIMO WSZYSTKO BYM POLEPSZYŁ HAPE ODES.

Co do powiększenia hp potworów o 50%, powstały potwory ciężkie do zabicia i takie których się nie da zabić. Cieżkie czyli Kapłanki, Piromanii, Piaskowe hydry, i wszystkie robione z myślą pod team hunty. Powstał także potwór nie do zabicia czyli Bagienna Hydra która teraz na red hp ma życia na parę SD i ucieka, to zielone coś tak zapierda*** że 349 lvl można ją złapać dopiero w jakimś zaułku.
Testowałem maga teraz na 80 poziomie i było wszystko okej a jak potwory będą miały tylko 20% więcej HP to będzie jeszcze lepiej. Z SD bije dobrze i nic nie trzeba zmieniać te 20% mniej DMG jest bardzo dobrym rozwiązaniem jak i 20% więcej hp bo PVP tak dużo nie straci a exp będzie cięższy.
2. Fakt trzeba troche poprawić Hape odes u maga bo to jego jego wielka zaleta że może ucieć jak ktoś chce go zabić.
Hardyzz Skilzz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem