Temat: [non-pvp] Rycerz 2h - subprofy
Zobacz pojedynczy post
Stare 21-07-14, 13:05   #6
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

2H Duchowny & Alchemik to najlepsza na te chwile kombinacja rycerza do grania solo.

Duchownym zrobisz taki sam, a nawet większy exp/h od nekromanty, nie zwastujesz ani grosza, bo jako Alchemik sobie robisz mikstury maga, które będą Ci dawać po 400 many na użycie, więc będziesz tylko profitował.

Minus jest jedynie taki, że masz katakumby, kościane, raindar, wrl, demony ale te wąskie grono mobków Ci wystarczy do 200 poziomu lajtowego grania, a z sioherem też możesz polatać na cokolwiek.


Osobiście grałem Nekro & Alch od 1 do 100, równocześnie z Bejnn, Duch & Alch od 1 do 100. Skille mieliśmy porównywalne przez większość czasu, ale wiesz co się okazało. Że jego Duchowny i Alchemik robił tyle samo a potem nawet więcej expa/h niż ja moim nekro nastawiając się na waste. Kiedy ja miałem 620k/h na Górskich, on robił 650 na kościanych, ja wastowałem po 10t, on wynosił tyle. Ja biłem krytyki po 1600 z odes rago, on po 2000. W każdym aspekcie jego Duch bił na głowę mojego Nekro, oczywiście expiąc solo, ja przez etap 1-92 zwastowałem 2,5kk,a on zarobił z 8kk na kościanych/kata.

Duchowny ma dobre leczenie i strasznie mocne hity w nieumarłe moby, tak mocne że nawet większe od Nekromanty, bo nieumarłe moby są strasznie podatne na światło.

A w grupowych wcale nie będziesz gorszy, będziesz słabiej bił, ale będziesz się mocniej leczył. Ja z Bejnnem na magu lataliśmy na WRL w share we 2 i naprawdę fajnie nam szło :p. Pamiętam te komiczną scenerie, gdy WRL siedział na nim, i biłem go pociskami 10 tur, a on podszedł do jednego wrl'a i na 2 hity go ściągnął uderzając crity po 2300.


Rycki są na te chwilę OP a ich crity chyba wgl nie zalezą od zręczności bo Bejnn mając jej zaledwie 100, walił je co chwile. Myślę że crity są zbugowane, bo zwiad już tak często jak rycerz nie uderza krytami, ale to inna historia.


Co do twojej sytuacji, bierz Ducha bo leczenie jest naprawdę ważne. I szturmuj raindar:p Elementalista Ci się przyda na inne respy, gdzie potwory na światło nie są już tak wrażliwe. Ale jak zobaczysz ducha w akcji na raindarze, to raczej inne respy Ci nie będą potrzebne.
Lonewolf jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem