Temat: Tv TRWAM
Zobacz pojedynczy post
Stare 05-07-13, 18:39   #3
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

A dlaczego przeciw? ja osobiście jestem jak najbardziej ZA, dlaczego? dlatego ponieważ dziennik informacyjny Tv Trwam prezentuje jak dla mnie najwyższy poziom rzetelności podawanych informacji w porównaniu do tvn(tusk vision network) gdzie podaje się non stop manipulacje,steki bzdur przeplata się to z durnymi faktami a jak kogoś z opozycji zapraszają na rozmowy polityczne to tylko mu przerywają i nie dadzą w ogóle dokończyć zaczętej puenty, a całą rozmowę zostawia się na podsumowaniu kogoś kto jest z peło sld psl czy ruchu populistów, oczywiście nie jestem za pis-populizm i socjalizm ani za korwinem, w polityce kreuje się nowa siła która przez wszystkie media poza właśnie Trwam mówią o nich faszyści,neonaziści a mowa tu o Ruchu Narodowym. Jestem za jak najbardziej oby było więcej takich stacji jak trwam tylko jeszcze bardziej niezależnych

Jeszcze chciałbym dodać że zanim dostali się na MUX to mieli spore kłopoty z dostaniem koncecji na to by nadawać tam, poprzedziło to wiele marszy na którym było tysiące ludzi którzy chcieli oglądać Tv Trwam, ponad 2,5mln obywateli podpisali się pod obroną tej telewizji nawet podając w podpisie swój nr PESEL także bitch please odmawianie tylu ludziom telewizji jest naprawdę żenujące i pokazuje tylko potęgę kolesiostwa i na jaką skale rządzą nami nasi ukochani przywódcy Ciong le Mao tusk z ferajną na czele.

Ostatnie to tym którzy niszczą społeczeństwo Polskie są właśnie tacy ludzie którym nie podoba się to że w Polsce jest miejsce dla rzetelnych i prawdomównych stacji które nie boją się powiedzieć rządzącym bolesnej prawdy prosto w twarz i mają na tyle odwagi że potrafią nieźle im dokopać za to że nieudolnie rządzą, dzisiaj jest promowany komunizm a na ludzi którzy chodzą z flagą polski na koszulce i mają krótki fryz oraz chodzą do kościoła co niedziela że to są faszysci maniacy debile katole a prawdziwy patriota to ten który wsadza Polską flagę w gówno promuje ruch "lbgt" i głosuje oddanie na partie,nie interesuje się wcale polityką i pragnie tego żeby państwo Polskie rozpłynęło się w ZSRE.

WSTYD!

Ostatnio edytowane przez Gekko ; 05-07-13 o 19:00
Gekko jest nieaktywny