Zobacz pojedynczy post
Stare 08-07-19, 13:28   #10
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał wilddd Zobacz post


8. ZNERFIĆ Żywiołaki Wody - nekromanci wbijają tam na 35lvl i siedzą do ~60, robią pod koniec ~600 k/h (ofc inne subprofy na pierścieniach niewidzialności też mogą nawet wcześniej) super nudny spot, teraz ze stanem gracza na otc to już wywalić się mogą tylko największe nieogary ;P
-> zmniejszyć expa albo dać im widzenie "niewidzialnych" z jednoczesnym lekkim nerfem dmg, bo bez niewidki są jednak zabójcze
Żywiołaki wody zamykają się misiaczku na 250k/h, 30 lvl tam zrobi 100k, coś koło 50 lvl zrobi ponad 200k

Masne 600k/h



Ode mnie tylko tyle, że slimów nie warto przyśpieszać, gdyż da się robić kółko na samym dole i wracać na górę i robić kółko na górze i z powrotem biec na dół (chyba, że przyśpieszenie jedynie tylko tych po drodze)

Buff mysmenii jest według mnie kompletnie nieuzasadniony

Gryfów nie warto przyśpieszać, na niskim lvlu jest tam bardzo dobry exp i profit

Dicerosy bojowe - tam by się przydała jakaś drabinka na powierzchnię (wiem, że nie można zmieniać teraz nic na mapie :c) i przyśpieszenie spota, byłaby tam szansa wykręcić 1kk/h nawet po tych zmianach

Węże - warto imo przyśpieszyć spawn o tę 1 minutkę

Gobliny na lewanie do przyśpieszenia (czemu znowu dyskryminacja licor :<!)

Wodniki - pojedyncze faktycznie się zamyka, ale to jest tak solo, w ekipie dwu, trzy czy też czteroosobowej, nie wiem czy sytuacja wygląda tak jak z gargami czy po prostu nie wyrabiają przez to, że biega się za ścianą

Profany za mostkiem - jest tam ich może z 10 + 5 na plugu, nie wyrabiają w ogóle jak "przedmostkowa" część spota


@EDIT3 (w sumie to 4) HALO CO TO ZA CENZURA
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach

Ostatnio edytowane przez mexiunio ; 08-07-19 o 13:56
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem