Zobacz pojedynczy post
Stare 30-04-12, 14:10   #6
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Thorgerder pozdro :)

Wiesz nie ma sensu o tym pisać bo i tak nikt nic nie zrobi .
Tyle razy te tematy były omawiane .
No szkoda ,szkoda że tak jest ale cóż , gdy tutaj mi coś nie pasuje korzystam z innego sposobu rozrywki :) .
Jeszcze raz powtórzę tu nie jest problem w systemie pvp tylko że gracze mordujący bez powodu są bezkarni . Fragi i bany . Na to wszystko można za przeproszeniem n....ć.
Problem w tym ze gdy z exorit biją i jeżeli nie dojdziesz do wojny to nikt za twoja śmierć nie poniesie konsekwencji . To wygląda tak ze podbiega ktoś z exoritu bije cie i albo uciekniesz albo podbiegnie więcej ich znajomych i w końcu padniesz . Mam tez znajomych chętnie by mi pomogli zabić gracza który zabija bez uzasadnienia innych .Ale wtedy by chcieli wojny a ja wojny nie chce i moi znajomi też nie . I tu to wszystko się kończy lub zaczyna .Administracja wiadomo mogą zrobić wszystko i proszę nie pisać że czegoś nie zmienicie bo nie chcecie psuć tego systemu pvp lub serwera , dlatego bo ten serwer właśnie bez zmian się psuje. Kiedyś pisałem o zwiększeniu kar dla graczy PK . Jesteśmy w takiej sytuacji że na pewno by to pomogło a nie szkodziło . Proponowałem kiedyś Ban za 2 nieuzasadnione zabójstwa . Jeden raz zabijesz za 2 już masz bana .Żaden klan tego nie poparł , słyszałem też odpowiedz "zdecydowanie Nie bo nie będziemy mogli prowadzić wojny .Teraz ją prowadzicie ? Nie znam nikogo planów wojennych ale chyba to nie plan a zrezygnowanie z gry .
A ci co nie maja znajomych by mogli do mnie napisać z prośbą pomocy .Chętnie bardzo bym pomógł no ale nie mogę . Czipsu
Legolas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem