Temat: Koniec?
Zobacz pojedynczy post
Stare 08-07-20, 22:27   #42
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
W sensie chłop w tym samym eq bił 80% wiecej ode mnie bo sobie przerolował all na siłe, i to rolowanie słów runicznych.
Jedyne co mogę powiedzieć, to że nie jest to możliwe żeby było to aż 80% przy identycznym ekwipunku, chyba że osoba taka nie dała sobie w ogóle lub mało punktów w HP/MP.

mały statement zanim popatrzysz na wartości - teraz są nieco inne przeliczniki na skillach i inne efekty, także co lvl jest inna dystrybucja punktów
Wziąłem przykładowego itemka, który ma spory limit punktów maksymalnych i zrobiłem 9 rolli (ten pierwszy od lewej to basic, łącznie 10). Możesz zobaczyć, że wahania nie są duże, co więcej po tych 9 rerollach udało mi się tylko raz i to tylko o 1 punkt łącznie zwiększyć sumę punktów (z 44 na 45).


Co do rollowania słów runicznych to już od jakiegoś czasu jest limit ile możesz zrobić rerolli na runie, ale też trzeba być wytrwałym, że tak powiem bo nie jest to zawsze opłacalne. Wcześniej był problem z tym jakie te runy miały bonusy i jak się stackowały, ale to już chyba w zeszłym roku było ogarnięte, bo to akurat rzeczywiście zaburzało gameplay.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem