Temat: Pytanie
Zobacz pojedynczy post
Stare 16-01-13, 17:02   #36
Afganiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

A czy to musi byc temat ? pisala o tym w grze , na forum pewnie tez , ale powiedziec gdzie Ci tego nie moge , bo w ogromie tematow jest to raczej nierealne ...

Czy zeby cos oficjalnie uznac musi to byc napisane na forum ?

Administrator poinformowal mnie ,ze po kolejnym banie nie bde mial deleta , gdyz dawne bany zostaly przedawnione , wiec uznaje to za jakas czesc regulaminu gdyz dowiedzialem sie o tym od osoby z GORY.

Mam rozumiec ,ze Slythia jest dowcipnis i zrobila wielu osobom psikusa ? :) to mi wmawiasz?

Cytat:
Napisał xyro Zobacz post
Nie wprowadzam w błąd, niczego nie usunąłem z twojej wypowiedzi, a to 'tyle i tyle razy' nie wiele zmienia.

Według ciebie jak delete za bota dostajesz za 2 razem to znaczy że administracja tak specjalnie zrobiła, żeby każdy sobie bocił, dopóki go raz nie złapią :/ Właśnie dlatego trzeba wprowadzić od razu delete bo takich jak ty jest więcej :>
No to najwyrazniej zbyt pilnym uczniem nie byles , bo czytanie ,ze zrozumieniem lezy u Ciebie.

Wlasnie to "tyle i tyle razy" zmienia cala postac rzeczy , gdyz nie mowie o tym ,ze POZWALAJA bocic , ale DAJA TAKA MOZLIWOSC ,a pozniej mimo tej mozliwosci kogos karaja , serio tak ciezko uwaznie przeczytac cos ? ....
Afganiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem