Zobacz pojedynczy post
Stare 30-05-14, 00:25   #23
Badyl Bamber
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 16
oczko

Cytat:
Przykład:
Używasz broni o ataku 30 oraz masz 150 umiejętności walki.
Niestety! Atak równy 30 blokuje umiejętność walki na poziomie 90 i zadajesz obrażenia dokładnie takie, jakbyś miał 90 umiejętności walki!
To idzie również w drugą stronę: używasz broni o ataku 60 i masz 90 umiejętności walki. Taka umiejętność walki jest blokowana przez broń o ataku 30, więc efektywnie bijesz tak jakbyś miał broń 30! 30, a nie 60!
Ok ale z tego wynika ze przykladowo skoro mam 100 skila 1h to dla optymalnych efektow powinienem biegac z katana bo mam optymalny skill do tej broni. jak to ma sie dokladniej w druga strone? Bo obecnie biegam z krolewskim berdyszem ktory blokuje sie na 136 skilu czyli wedlug tego co pisales nie wykorzystuje jego mozliwosci bo skil blokuje mi sie jak przy katanie? piszesz ze jak osiagniemy maxa skila dla danej broni mamy ja zmieniac....automatycznie nadal bedac zablokowanym przy katanie dopoki skill nie wzrosnie do kolejnego pulapu.........reasumujac brakuje mi tu poczatkowych skali dla broni bo teraz wynika ze jak ,masz max dla jednej broni to zasuwaj skilowac bo z lepszej nadal bedziesz bic jak z gorszej
Cos w stylu bron atak 60 blokuje sie na 180, MINIMUM 120 aby zadawac normalne obrazenia. Ponizej tego skila bijemy z minusem do dmg a od 120 startujemy jak od dmg bazowego. I wtedy widac kiedy oplaca sie zmienic bron. Liczac ze mniej wiecej tak ten System dziala
Badyl Bamber jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem