Zobacz pojedynczy post
Stare 02-04-11, 11:27   #38
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Pisze ten post wyłącznie po to by gracze nie odchodzili od projektu, i by wyjaśnić sytuacje. Jeśli jakiś Mistrz nie zgodzi się z tym co napisałem niech go usunie, ale poinformuje graczy jak jest.

Cytat:
Panowie, dlaczego nawet nie pozwalacie przenieść się na główny kontynent. Liczba graczy i tak jest ciągle równa 0... A warto by było odszukać ewentualne błędy przed oficjalnym startem.

Który nastąpi -> ....
No właśnie. Kiedy?
Liczba graczy nie odzwierciedla zainteresowania jakim się cieszy Altaron. Wszystkie tereny, które były udostępnione nam na głównym kontynencie zostały gruntowanie zbadane. Nie ma już większych błędów, więc nie ma też po co wpuszczać nowych graczy. Zepsuli by sobie tylko zabawę.

Cytat:
Ja chciałbym zobaczyć jakiegoś oficjalnego newsa w którym jest napisane dlaczego testy się przedłużają, co się w tym czasie poprawiło i co jeszcze zostało.
Według mnie oficjalny post będzie już informował o starcie serwera i będzie naprawdę niedługo.

Cytat:
Kontynent można przecież aktualizować w czasie rozgrywki. Ale od 4 miesięcy te 2 opcje to nie jest taki duży postęp. Chodź może i coś jeszcze zostało zrobione, ale ja tego nie wiem.
Zmiany są wprowadzana - na głównym kontynencie, z tego co wiem, teraz chodzi jedynie o "połączenie strony www z grą" i ukończenie głównej strony (co jest robione powoli ale ciągle - to nie jest takie hop siup). A kontynent bodajże będzie aktualizowane w czasie gry.

Generealnie - prace idą do przodu, czekaliśmy już tyle czasu to tą ostatnią prosta też wytrzymamy :).
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem