Zobacz pojedynczy post
Stare 08-03-17, 09:20   #17
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Jeśli koło połowy osób jest na tak, to zastanawiam się tylko co by przeszkadzało pozostałym gdyby faktycznie dodali tego npc. I nie mówię tu, że tylko na tydzień. Myślę, że w każdej, porządnej grze powinna być możliwość cofania umiejętności. Dla kogoś kto źle rozdał, dla kogoś kto by chciał spróbować np. nie 1h a 2h, itp. itd. Z tego co mi się wydaje polegało to na wyzerowaniu skilli i przywróceniu pn, nie mylę się? Czyli jeśli ktoś nabił ręcznie 100 siły, to po odzyskaniu pn będzie miał 1 siły, mam rację? Nie rozumiem co mają przeciwko te osoby, które są na nie. Przecież wam się to może nie przyda, ale są gracze, którym to się przyda i jest to aż 13 osób. Ja sama jeszcze nie rozdawałam pnów, nie mam takiego problemu jak twórca wątku, a jestem na tak (nie oddałam jeszcze głosu).

Catthon czemu tak przydatna funkcja miałaby działać na szkodę serwera? Czy lepiej jest założyć nową postać, bo na starej coś źle się rozdało lub chciałoby się spróbować czegoś innego? Nawet w Wiedźminie 3 można zresetować umiejętności..
Ponieważ to gra RPG i wybory są w niej bardzo ważne. Przemyślany rozwój swojej postaci to przewaga, która podkreśla umiejętności gracza. Z drugiej strony trzeba się liczyć z konsekwencjami wyborów ryzykownych. Ja na przykład zaryzykowałem tworząc maga, nie jestem z tego wyboru szczególnie zadowolony (na jakość tej profesji wskazuje liczba magów w top 30), ale nie proponuję wstawienia NPC od resetu profesji i subprofesji.

Nie zdarzyło się nic na tyle poważnego, by znacząco wpłynęło na sensowność decyzji podjętych w tym zakresie przy starcie serwera Community PVP. Nie widzę więc powodu, by to zmieniać.

Na szczęście w tym zakresie mam dokładnie taki sam głos jak wszyscy inni.

PS: Co do resetu w innych grach. Wiedźmin 3 to zdaje się singleplayer. Wskaż mi grę MMO RPG opartą na konkurencji między graczami, w której bez płacenia realnej kasy można było zresetować umiejętności.
Catthon jest nieaktywny