Zobacz pojedynczy post
Stare 17-04-15, 15:42   #85
Aragorn512
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 13
Domyślnie

Cytat:
U nekromanty 1 bełt??? Zobacz, że u duchownego zwiększy 6-8 hitów w tym czasie, może dlatego? I ty mówisz z kim oni dyskutują? Pierwsze pomyśl co piszesz, a potem to przelej na forum.
6-8 hitów? Ale przekłamujesz na swoje :D Używając Sępa przy czterech strzałach po 300 obrażeń Duchowny ma dodatkowo 72 (do każdego po 18) a przechodząc z Jastrzębia na Sępa u Nekromanty, nie dość, że zwyczajnie bijesz więcej, to jeszcze masz jeden dodatkowy strzał, więc kolejne 300 obrażeń.
Nie będę rozpisywał skoku obrażeń, brak celności i tak dalej. Bo nie wiem czy wiesz ale ZAWSZE jeden dodatkowy strzał będzie o niebo lepszy niż te kilka % zadawanych obrażeń, a wszystkie rotacje obrażeń i niecelności powodują jedynie to, że szybsze bronie są zwyczajnie lepsze.

Wyjaśniłem na prostym przykładzie, żebyś Debilu zrozumiał.

Do czego zmierzam - Sęp mimo swojego Bonusu ciągle jest bronią, którą Nekromanta w swoim procesie zdobywania umiejętności i doświadczenia musi używać. Co więcej, pójdę o krok dalej i uważam, że jest on niewiele, na prawdę niewiele gorszy dla Nekromanty jak Kruk. Druga sprawa jest taka, że teraz, po Twoich wypocinach, może powstać kilkanaście tematów Duchownych "dlaczego ja mam od 150 zręczności do 165 używać tylko Sępa, podczas gdy Nekromanci mają Kruka a ja muszę kilka godzin dziennie łowić rybki :("

Kretynizm i jeszcze raz składam prośbę p. Altrel żebyś dał odpocząć CySiO'wi od forum.

Ostatnio edytowane przez Aragorn512 ; 17-04-15 o 15:52
Aragorn512 jest nieaktywny