Zobacz pojedynczy post
Stare 08-05-11, 06:24   #51
Was
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosiek Zobacz post
Zgadzam się. Z jednej strony mamy maga, który na 20 poziomie z fali może walnąć za 150+ a z drugiej mamy łucznika który ma problem z zadaniem hita z włóczni powyżej 60 (o ile w ogóle trafi). Strzały są tylko na grupowe polowania. Do tego zamiast naprawić system czyli wyrównać zadawane obrażenia, to dajecie nam lżejsze włócznie.
Ja zamiast wzmacniać łucznika, proponuję trochę osłabić maga i trochę wzmocnić skillowanie łucznika (lub zwiększyć mu ilość PN), powinno być wtedy już w miarę równo...
Dist rośnie za wolno ALE, mag wcale nie jest OP, przecież wystarczy lekki lag na głupich cycach i jak podbiegna 2+ to się mag wykłada, to samo na pvp 2berki+ wave i mag złożony solo na kombo.Więc coś za coś wymiata z dmg, ale sam jest pionem i pada w sekunde.Jak zaczynałem grać i pytałem o maga to powiedzieli na rooku, Zabija w 5sekund pada w 3 i jest to idealne porównanie, a pozatym spójrz jak nam mlev rośnie, na 17magicu expiac ciągle na potach odrobić 1 deada to cały dzien spalania many z potami. Ofc hity z wave po 150++ w pvp bolą, ale z drugiej strony wiele mobków ma nas na hita czy dwa, i żeby expić trzeba ciągle ogarniać bo mały bład=zgon.
Was jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem